Ako odstránim mastné fľaky z kuchynskej linky?

kikusa440
15. okt 2020

Ahojte zienky, prosim Vás poraďte mi ako odstránim tieto mastné fľaky z kuchynskej linky :(

lauriema
15. okt 2020

@kikusa440 juj zlatino, ja na tej fotke nič nevidím

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauriema
15. okt 2020

@bambulienka25 úplne hore?

kikusa440
autor
15. okt 2020

@lauriema anoo hore sú fliaciky 😐 neslo mi lepsie odfotit
Skusala som aj odmastovac, potom jarou a vydrhnut hubkou a nic ...

veverickav
15. okt 2020

Tento domestos. To je ina brutalita. Ale musi to byt presne tento.

lauriema
15. okt 2020

@kikusa440 och aha až na druhý pokus vidím 😉👍no keď už ani cif nepomohol existuje taky leták niečo ako avon je to čisto na domáce potreby stavané a viem ze sú tam aj kvalitné odmastovace len si neviem spomenúť na názov toho katalógu tuším na D keď zistím napíšem

lelicav
15. okt 2020

Používam toto na "kuchynsku mastnotu",ale pozor na ruky.Urcite len v rukaviciach.Mne sa osvedčilo.

petulda333
15. okt 2020

Odmastnovac za studena

petulda333
15. okt 2020

@lelicav presne toto som myslela 😀 skvele 👍

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zalka
15. okt 2020
veverickav
15. okt 2020

@bambulienka25 ja viem 😀 ale tento domestos je ozaj na vsetko 🙈 pouzivam napr na flaky na granitovom umyvadle, na mastné veci, atd atd. Fakt je to parada, skusila som na odporucanie.

lauriema
15. okt 2020

@kikusa440 už viem, napadlo ma vola sa to Dedra ten katalóg sú tam fakt kvalitné veci

elly5
15. okt 2020

Z lidla -lidl odmastnovac oranzova flasa hotovy zazrak

danielahamar
15. okt 2020

Čistíc bŕzd na auto😄😄

kikusa440
autor
15. okt 2020

Dakujeeem kraasne zienky vyskusam vsetky rady 🙂)))

lauriema
15. okt 2020

@danielahamar Jeej ahoj, opäť som na teba narazila 😉Ako sa máš, a ako sa cítiš, bruško? 👍

danielahamar
15. okt 2020

@lauriema ahoj, všetko ok, mohlo by byt aj lepšie , ale už to nejako vydržím, dnes som začala 29tt.

lauriema
15. okt 2020

@danielahamar Zas sa ta to pýtam v téme. Dúfam že autorke to nevadí teda 😀Super, super drz sa💗

kikusa440
autor
15. okt 2020

Nevadii dievcence, drzkajte sa vsetky 🙂

annamaria4
16. okt 2020

@kikusa440 kokove mydlo palma. sprav si mydlovu vodu a normalne ti tie flaky zmiznu. lacny a overeny recept

miriamik77
16. okt 2020

@annamaria4 to fakt pomáha? To obyčajné tuhé mydlo?

bezkagizi
18. okt 2020

@kikusa440 akurat som pisala osvedceny tip teraz ako vycistit ruru od oleja.Na toto odporucam to iste.Tak len skopirujem sem radu:
urcite involver diskom (nepoškrabe ani sklo; ekoutierka zo špecialneho japonskeho mikrovlakna vydrzi roky),vacsinou staci s cistou vodou.ale na necistoty,pripaleniny,hrdzu,mast..kde by pomohla uz len chemia treba urcite pridat mystik pastu(skladovatelnost 3roky).je na baze cisto prirodnych komponentov (uplne bez chemie),vonia ako citron.Mozete kludne ju chytat aj rukou-bez rukavic,ja som s nou dala dole dokonca aj centrofixku.Takto sa chemii vyhnete.
Je to od Greenway,vyvyjaju inovacie.revolucne novinky.cenovo dostupne pre kazdeho.cisto prirodne.lahko ,rychlo,bezpecne 🙂
Odporucam.pekny vecer
🙂

Kuknite videa na ich facebooku ci youtube:Chranime prirodu,myslime ekologicky
Konkretne toto:

https://www.youtube.com/watch?v=657Qg92k1bU
bezkagizi
18. okt 2020

@kikusa440 na mast,pripaleniny,hrdzu.. 100% ekologicke,cisto na prirodnej baze

bramborienka
20. dec 2021

@kikusa440 čo vám prosím vás nakoniec pomohlo?ďakujem za odpoved