Ako riešite zariaďovanie?

26. mar 2023

Ahojte baby, ako riešite zariaďovanie napr.obyvacky ? Alebo ako to máte ? Máte stenu rovnakej farby ako gauč ??? Alebo aspoň podobnej ???

melanta
26. mar 2023

Všetky steny mám biele.

banalu
26. mar 2023

Ja mam jablkovo zeleny gauc s tmavozelenym kreslom a biele steny, vsade mame biele steny.
Ak das stenu vo farbe gauca tak ten gauc zanikne v priestore. Skor ak uz farebna stena tak svetlejsiu alebo tmavasiu, alebo kontrast, to podla podlahy a nabytku a vlastnych preferencii.

osky
26. mar 2023

Steny mam vsade biele,s vynimkou jedalne,kde je aj kus belasej .s tou ladia volan na okne a podsedaky.kvetinace,obrusy...inak nabytok je biely ,aj podlaha,stol a doplnky tmave

V obyvacke mam gauc zladeny tiez s volanom na okne a mame take i lampy,podlaha a nabytok su v bukovej farbe

V inej izbe mam inu farbu gauca a rovnako farebne lampy,kvetinace na okne..doplna ju druha farba a tak je ladeny i volan na okne,vesely,taky vysivany ale ma biely podklad,iba masle na zavesenie su v tej doplnkovej farbe...v spalni a hostovskej mam tiez n oknach volany ale normalne,zaclonky

nelca84
26. mar 2023

@melanta
@banalu
@osky podla mna myslela "stenu" ako nabytok

cyberk
26. mar 2023

gauc mame sivy a obyvaciu stenu/nabytok cierny :D ale celu obyvku mame v cierno-sivo-cerveno-bielej kombinacii; tak planujem zariadit aj novy byt, ktory sme akurat kupili 😍

jaskolka
26. mar 2023

Máme sivý gauč, sivé kreslo, obývačkova stena a stolík je vo farbe dub sonoma,ta sa hodí hádam ku každej farbe.
Na gauči mám kvôli kontrastu farebné deky, aj to pekne ukáže aj zároveň chráni, keď deti tam skáču, vysypu chrumky a podobne

melanta
26. mar 2023

@nelca84 to tiež nedáva zmysel, mať sedačku rovnakej farby ako nábytok.
Ja mám kuchynskú linku bielu so zlatými prvkami, pracovná doska a zástena je bielo šedý kameň. Nábytok v obývačke biely so zlatými prvkami. Konferenčné stolíky bielo šedá keramika a zlaté nožičky, jedálenský stôl bielo šedá keramika a zlatý podstavec, stoličky jedálenské majú zlaté nohy a poťah rovnaká látka sedačka, zelená. Veľa kvetov, veľa veľkých kvetov a pár dekorácií v odtieňoch zelená, zlatá, ružová a šedá. Celý dom máme zariadený v týchto odtieňoch. Podlahy sú všade biela prskaná veľká dlažba. Kúpeľňa je bielo zelenkavo ružová, veľké obkladačky, časť vzorovaná a časť jednofarebná.

nelca84
26. mar 2023

@melanta ja nehovorim, ze to tak ma byt, len som pochopila, ze na toto sa autorka pyta, nie akou farbou ma vymalovat

banalu
26. mar 2023

@nelca84
A teraz ma napadlo ako som si tvoj koment precitala, ze aj moja babka to vola obyvackova stena 😂 len trochu chaoticky napisany prispevok autorkou.

jj298
26. mar 2023

V celom byte mame biele steny aj biely nabytok s drevenymi alebo ciernymi doplnkami. Sedacka tmavomodra

majlo1234
26. mar 2023

Pri zariadovani sa drzim pravdidla, ze velke veci vyberam neutralne a nadcasove-farby, modely. Steny biele, nabytok v naturalnych zemitych prirodnych odtienoch. Male prkotiny uz vyberam barsjako, to vies zmwnit hned, ked ta to prestane bavit.