Ako sa zbaviť holubov na balkóne?

1. aug 2022

Co odporucate? Nechcela by som si dat zasklievat balkon ani davat sietku, ide to vobec bez toho? Lietaju mi tam stale,trusia, katastrofa.

sissy27
1. aug 2022

Bohužiaľ, sieťka alebo zaskliť sú jediné naozaj trvalo účinné riešenia.
A vyskúšala som kadečo.

viestta
1. aug 2022

Na počudovanie, tie blbé kolotocove veterniky zapichane do truhlokov s kvetmi tohto roku zázračné zafungovali. Vietor s tým točí takmer v kuse, holuby nepristavaju na zabradli

anesim
1. aug 2022

A ostne/ hroty proti holubom by nepomohli. Nalepit ich na zabradlie, my sme ich mali na parapetach v spalni, kedze sme mali tuju asi 70 cm od okna a pomohlo. Nastastie tuja uz nie je a + dali sme vonkajsie zaluzie, kt su stale dole😀

ninusa221
1. aug 2022

My byvame v Nitre a teda tam je ich požehnane nič ine nepomohlo len tie pichliace na parapety.

sssss123
1. aug 2022

mám zavesené cdčka a plechovky od piva, celkom účinné, akurát keď viac fúka vietor dosť to počuť, to čakám či niekto nezazvoní že čo je to za hlukm k susede ich chodilo ale podstatne viac, má tam také malé čosi, asi rušičku a cez celý balkón špagáty a na nich cd, už ich nechodí toľko

crazy_lazy
1. aug 2022

Zaobstaraj si mačku 🐱 ti garantujem, že žiaden operenec sa k balkónu nepriblíži 😀

viestta
1. aug 2022

@anesim tie mrchy pristanú na podlahu balkóna a nemusia mať medzipristátie na zábradlí.

bessie12
1. aug 2022

@viestta presne tak. Teraz sme sa ich ako tak zbavili. Dufam, ze sa uz nevratia. Naposledy, ked sme boli na Slovensku, tak som ich kazde rano o 4-5 metlou plasila. Vzdy som sa zobudila na to hrkutanie. 😠

katikaba
2. aug 2022

@sissy27 súhlasím,nam len sietka pomohla