Ako spraviť, aby bol záves pekne nariasený?
Ahojte . Viete mi prosím poradiť ako spraviť aby mi ten záves pekne visel nariasený? Ďakujem 🙏🏻


@katkaleonard zaves vyzera byt z dost nepoddajnej latky. vidim to len na tie zavazia asi.. neviem ako sa to dava, aby to nebolo vidiet, ale tiez ma to zaujima.
No tie zavazia su bud snury, to sa nasije po celej dlzke - ale to nemam vyskusane 🙂 ale su aj take "olovka", ja som mala take biele palicky kovove a vzdy v rohu zavesu to bolo vsite do lemu (ten sa tam robi tak ci tak, cize bolo tam urobene na to "vrecko" - pred pranim som to musela vybrat)
Bud by som si pomohla zavaziami alebo by som ho vysiaci naparila a poukladala zaves tak ako chces. Mozno by to pomohlo
Potrebovala by si dve šírky látky, alebo mäkkú a padavú. S touto to nedosiahneš. Dobre by ukázalo, ak by si mala dlhší karniž a zakryla tie rúry ÚK.
aj my pouzivame v praci zachodve rolky ..ale davame ich na polovicu nech to nieje vela


Ak som to dobre pochopila tvoj je ten hore. Bude z pevnejsej latky tak neveim ci to pojde ale treba ho vytvarovat rukami podla vrchu aj na spodku. Na spodok sa zvyknu davat zavazia aby tie rohy pekne isli rovno k zemi, inak ich takto vykruca. Plus mat ten zaves uzky podla mna. Poskusaj, trpezlivost 🙂