Čierna kuchynská linka - vysoký lesk

dominikas14
10. aug 2021

Dobry den chcem sa len opytat na vase skusenosti ak ma nikto z vas cienu lesklu kuchynsku linku ze ako ju cistite ako sa o nu starate a s akymi handrickami ju umyvate aby som neposkodila lak dvierok. Dopredu dakujem za rady

dijka123
10. aug 2021

@dominikas14 no ja mam bielu lesklu linku a utieram handrickami z dm vlhcene co su

katka0123
10. aug 2021

@dominikas14 nemam. Ale cista samovrazda. Nieeee

luccija
10. aug 2021

@dominikas14 mama má...s navlhcenou švédskou utierkou

lydia86
10. aug 2021

@dominikas14 ja ju mám a priznám sa čistenie je troška boj. No najprv pretriem švedskou mokrou handričkou (samozrejme trocha jar). Potom okena a leštím suchou handrou. Ale nemenila by som je krásna...

evaachesa
10. aug 2021

Máme bielu lesklú a čistí sa veľmi ľahko len navlhčenou švédskou utierkou. Som prekvapená aká je nenáročná a skoro na nej nevidno bordel čo mi dieťa narobí 😃 no neviem či to bude rovnaké aj s čiernou 😏

zarrinka
10. aug 2021

@dominikas14 Mám v byte čiernu lesklú a je to des na údržbu. Všetko ale že všetko je stále vidieť. Čiže hubka a jar následne švédska utierka a len jemne aby sa nevytvorili také jemné šmuhy.

tanickalab
10. aug 2021

Vlhká modrá handrička jemná a do vody s kokosovým mydlom namočím a perfiš 😉

dominikas14
autor
12. aug 2021

@dijka123 ďakujem vam za radu 😊

dominikas14
autor
12. aug 2021

@luccija ďakujem vam za radu😊 a chcem sa opytat ci vam na laku ked pridete z blizka ku linke je vidiet take vlasky ktore uz nejdu dole?

dominikas14
autor
12. aug 2021

@lydia86 ďakujem vam za radu😊a chcem sa opytat ci vam na laku ked pridete z blizka ku linke je vidiet take vlasky ktore uz nejdu dole?😊ja by som tiez nemenila uz len z toho dovodu ze je krasna

dominikas14
autor
12. aug 2021

@evaachesa ďakujem vam za radu a myslim ze pri ciernej to bude trocha horsie aj s malym babom😀😊

dominikas14
autor
12. aug 2021

@zarrinka ďakujem vam za radu😊a chcem sa opytat ci vam na laku ked pridete z blizka ku linke je vidiet take vlasky ktore uz nejdu dole?

dominikas14
autor
12. aug 2021

@tanickalab ďakujem vam za radu😊 a chcem sa opytat ci vam na laku ked pridete z blizka ku linke je vidiet take vlasky ktore uz nejdu dole?

scorpionflower1
12. aug 2021

@dominikas14 Mala som. Nerobte to 😀

1mata
12. aug 2021

@dominikas14 ja som mala ciernu lesklu, hned na zaciatku pri prvom cisteni som ju jemne doskriabala hraplavejsiou handrickou 😏. Ale inak sa cisti velmi dobre, vsetky leskle sa cistia lahko, aj cistou vodou, jarou, ja som vedela cistit clinom.

dominikas14
autor
12. aug 2021

@scorpionflower1 uz ju mam😀😀

dominikas14
autor
12. aug 2021

@1mata mali ste take vlasky co ked ste prisli blizsie ku linke ich bolo vidiet a nesli dole take myslite? A ďakujem za radu😊

zarrinka
12. aug 2021

@dominikas14 Ahoj, utrela si ju zrejme nevhodnou handrou. Napríklad papierové utierky sa vôbec nesmú používať na utieranie pretože robia brutál ryhy

scorpionflower1
12. aug 2021

@dominikas14 ach jaaaaj 😀 my sme mali na starom byte, teraz mam bielu matnu. Na tej ciernej lesklej bolo vidiet vsetky stekance aj od vody. Ja si pamätam, ze som to umyla najprv vodou a potom som to vylestila handrou a okenou. Ako ked umyvas okna. Ale ciste to vydrzalo tak 2 hodiny.

dominikas14
autor
12. aug 2021

@zarrinka ahoj pouzila som handricku z tescomi taku zelenu mikrovlaknovu lebo som pocula ze taka je najlepsie na linky a utrela som s nou prve 6dvierka a ostatne som uz utierala s handrickou od greenway univerzalnou a zda sa mi ako keby boli na nej vlasky😊

dominikas14
autor
12. aug 2021

@scorpionflower1 ďakujem za radu😊velmi mi to nerobi problem ju utriet raz za cas cize toto mi nevadi len chcem vediet najlepsie rady ako ju nedoskriabat😊mne sa zda ze zas na nasej nevidim packy ani nic asi preto ze mame frezovane rucky a inde ju ani nechytam😊

1mata
12. aug 2021

@dominikas14 nie vlasky, ale doslova jemne skrabance, este aj v tvare kruhu (ako dom drhla). Hlevne ked svietilo slnko...dost to bolo vidiet, ako lak na aute ked je poskriabany z umyvarky.

simca06022011
12. aug 2021

@dominikas14 tie "vlasky" budu podla mna skrabance, tak ako to mava z blizka aj lak auta. Na tom sa to robi aj od handier-
umyvaj to handrou na okna... ci uz svedskou, alebo su aj take jemne skoro ako na okuliare vyzeraju. A nemokrit velmi saponatmi, ale zase ak urobis flak, urcite to na sucho nesuchat dole. Skor to vylestis cisticom na sklo.

dominikas14
autor
13. aug 2021

@1mata no presne take myslim ale tomu by som sa asi nevyhla ci ano?

dominikas14
autor
13. aug 2021

@simca06022011 ano to uz budu urcite skrabance tak ďakujem vam za radu😊

tanickalab
29. aug 2021

@dominikas14 áno mám, ale to z toho akú handru som predtým používala, nevedela som, že je to také náchylné na škrabance, už si na to dávam väčší pozor.

dominikas14
autor
29. aug 2021

@tanickalab a aku handricku presnejsie pouzivate teraz?

tanickalab
1. sep 2021

@dominikas14 takú tú modrú čo je pôvodne na sklo, je taká najjemnejšia 🙂

dominikas14
autor
1. sep 2021

@tanickalab a neviete nahodou nazov?aby som si ked tak mohla kupit tiez taku😊

tanickalab
1. sep 2021

Takto vyzeral obal 🙂 Do troch eur stála 🙂