Čím schovať rúrky?

18. aug 2023

Ženyyyyy ako tie hrozné trubky schovať 🙈🙈🙈🙈

martinmmartin
18. aug 2023

posad pred ne bernardyna

minenkak
18. aug 2023

Kto toto robil,to je termostat alebo čo

minenkak
18. aug 2023

Tak je mi to fakt ľúto

suzitok
18. aug 2023

Ja sa sem pripnem, my to máme po celom dome takto 😠 tiež neviem čo s tým

autor
18. aug 2023

@suzitok ahoj, obavam sa, ze normalnej reakcie a najma rady sa tu nedockame...

sella38
18. aug 2023

sadrokartonom oblozit? Nam tak chceli v kupelni schovat majstri stupacku, ale nechcela som, lebo topi 😂

mk1111111111
18. aug 2023

Kvet tam asi nemoze, neviem, co je to hnede vedla, tak skus nejaku vyssiu dekorativmu vazu, ci nieco, co by sa Ti do interieru ako dekoracia hodilo

samimami777
18. aug 2023

Dokážu to majstri zakryť sadrokartónom (foto z net na predstavu) ale toto vyzerá len ako kúsok. Postavila by som dáky mohutnejší kvetináč pred to alebo vázu

kacena4
18. aug 2023

my sme dali obklad na trubky vyvodu vody z kachiel po dome

autor
18. aug 2023

@suzitok ja som to zatial vyriesila takto.. Kym sa netopi... Potom neviem

minenkak
18. aug 2023

Ale toto není na normálnu radu,som to ukázala mužovi a čo mi na to povedal ,že to nechápe prečo je to takto spravené a ten teda schová všetko

suzitok
18. aug 2023

@minenkak u nas je to tak isto a to preto, lebo az dodatocne sa tahali rury...ja mam z toho hlavu v smutku tiez...ak by šlo o novostavbu, nikto by si to takto nedal spraviť

mamusa123456789
18. aug 2023

Jedine nejakú vyššiu vázu a nejakú kyticu do toho, keby bola mama doma, tak jej cinknem nech mi odfoti tu jej, ale nič nezakryba, ma ju len ako dekoraciu

mamusa123456789
18. aug 2023

Ma sušenu kyticu na takýto spôsob vo vysokej váze, takže niečo také by ti mohlo pomoct

mamusa123456789
18. aug 2023

Ak má to zajtra napadne keď budem u nich, tak ti to cvaknem

kp7333
18. aug 2023

kos s drevom alebo naradie ku krbu tam postav.

autor
18. aug 2023

@kp7333 to mame tu.. Potom by som zas mala volne miesto inde 😂😂😂

kp7333
18. aug 2023

tak to naradie - kutac, lopatu... atd.

beata_k
18. aug 2023

To drevo sa ti tam neznesti? Ja by som kupila nejaky pekny stojan na drevo, vybrala pekne polienka a nechala nastalo. Ako dekoraciu.

autor
18. aug 2023

@beata_k neviem ci je dobry napad ten termostat zabit stojanom s drevom. Kvoli prístupu myslím.

minenkak
18. aug 2023

Tak nedalo mi to a hučala som do muža čo by spravil.Nechapal tie káble prečo nie sú popod lištu potiahnuté a ešte v strede steny diera.Posunut pec ,rúrky schovať pod obklad káble popod lištu aj dieru na druhú stranu pod lištou vyvrtať a lišta zakryje všetko

minenkak
18. aug 2023
minenkak
18. aug 2023

Však za pecou je kopec miesta rúrky aj káble potiahnuť popod lištu

minenkak
18. aug 2023

Pre umiestnenie termostatu platí niekoľko zásad. Napríklad tá, že musí byť správne umiestnený na stene v interiéri, a to približne meter a pol od podlahy.

Okrem toho by nemal byť v blízkosti okien či dverí ani vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Rovnako ho nenechávajte v blízkosti radiátora, lampy či iných zariadení, ktoré môžu byť zdrojom tepla.

minenkak
18. aug 2023

Ja sa ospravedlňujem ,za to množstvo správ ,ale ako ste mohli toto zaplatit .

moonlight1210
18. aug 2023

To biele na stene je termostat? To vam moze vypinat kurenie vzdy, ked sa miestnost a stena nahreje od krbu. V obyvacke teplo a inde uz zima.
Ak mozete, tak ho presunte inde.

Tie trubky mozes skusit schovat za nejaky pekny stojan s pomockami ku krbu, ci kachliam. Klasicka zostava s metlickou, lopatkou na popol, hakom na posuvanie dreva.

marca12
18. aug 2023

Jezisi nasr...at do ruk domu,co toto urobil. Fuserina. Ja by som trvala na prerobeni,ake zakryvanie? Bud to sadrokartonom zakryt a kable do listy a termostat umiestnit inde. Ten by ani nemal byt takto blizko krbu.