Farebná kuchynská linka

lenkadenisa
6. jan 2024

Ahojte, zaujímalo by ma, ako ste spokojné s kuchynskými linkami, ktoré nie sú biele, či sa vám neopozerali, ako ich máte skombinované s doskou, podlahou... Príp foto by ma potešilo. Rozmýšľam nad novou kuchyňou a bielu s drevom už nechcem ani vidieť 😄

martinkatinka
6. jan 2024

Mam čierno šedú. Ale chcem meniť, zle sa umýva.

guudy
6. jan 2024

Osobne by som nechcela farebnu a to z dovodu, ze kazda farba sa ti preje po kratkom case. Keby som bola v tvojej situacii, vybrala by som si vyrazne odlisnu farbu dreva ako som mal doteraz. Ale to si asi nechcela pocut🙈

katka533
6. jan 2024

@lenkadenisa ja mam čiernu a hnedé drevo a tehlu

misana84
6. jan 2024

Ja mám farebnú na “víkendovom bývaní” dole biela, hore tyrkysová- matnú a drevená doska… a nie neokukaka a doma mám kapučíno senosan a tiež nie… ak zladiť

marianarem
6. jan 2024

@lenkadenisa Ja som v predoslom byte mala 12 rokov tmavomodru. Neokukala sa mi, praveze som stale bola rada, ze je taka nezvycajna. Bola by som ju ochotna vymenit len za nejaku z pekneho masivu. Taku mam teraz na dome, z duboveho masivu.

katica06
6. jan 2024

@lenkadenisa 17rokov mám matnú modrú v kombinácii s asi bukom ešte ma farba nezomrela ani neomrzí

kavenkaa
6. jan 2024

Stačí vybrať nejakú tlmenejšiu farbu. Máme zelenú už dlhšie a stále som spokojná. Ideálne je vedieť zmeniť raz za čas dekorácie, ak si človek, čo potrebuje pravidelne nejakú zmenu.

alliana3013
8. jan 2024

ja som mala v podnájme oranžovú (ale nie krikľavú) a veľmi sa mi páčila. Keď tam zasvietilo slnko, celá kuchyňa žiarila, cítila som sa tam veľmi dobre. Teraz mám v byte bielu a pripadá mi "nudná". Možno budem časom meniť..

jamimo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelka93
10. jan 2024

Antracit a drevo. Nemenila by som. Sama som si ju navrhla a zbožňujem ju.