Kde kúpim kvalitný regál na potraviny?
Ahojte potrebujem kúpiť kvalitny regal dlzka 2 ml do predajne potravin. Potrebujem na uskladnenie mineralok - 2 litrove flase....cize neviem aka nosnost. Pozerala som bazos, v mojom okolí tam nič nie je. Hľadám po internete , ale aby som ho videla na živo, neviem. Vie mi prosím niekto doporucit stránku, alebo vlastnú skúsenosť. Vyskakuje mi aj regale z Temu. Dakujem za tipy.
Pred rokom som si do pivnice kupoval z majster regal skrutkovy. Pripevneny o stenu sa ani nehne. Tie v OBI sa mi nepozdavali. Ono to je vzdy o cene kolko si ochotna dat a ci potrebujes posuvat police a podobne.
A k nosnosti, ved dvojlitrova flasa vazi 2kg, tak si vypocitaj kolko ich tam das.
A k nosnosti, ved dvojlitrova flasa vazi 2kg, tak si vypocitaj kolko ich tam das.
@aalt kúpili sme pred par rokmi do špajze na kompótu z Metra taky hliníkový a prelomil sa v strede poličky. Preto hľadám takto pomer cena kvalita. Skúsim pohľadať stavebniny. Vdaka
@aalt kúpili sme pred par rokmi do špajze na kompótu z Metra taky hliníkový a prelomil sa v strede poličky. Preto hľadám takto pomer cena kvalita. Skúsim pohľadať stavebniny. Vdaka
@anonym_autor my máme tento z Merkury Market už asi 4-5 rok, kupovali sme na predajni 2 ks do pivnice, mám ich zapratané od vrchu po spodok zaváraninami 😄 spokojnosť, drží na pevno, nehýbe sa, nie je labilný, ani krehký. Teraz stojí 24.90 eur, je do 175 kg.
do potravin doporucujem nieco taketo.
https://www.gastrozariadenie.sk/Obchodne-regaly...
vysku regalov mozes stale prerobit podla potreby a hmotnost v pohode.
niekedy taketo regaly ponukal :
aj ozap

skús pozrieť OBI, priamo v predajni, alebo nejaké blízke stavebniny v okolí, bežne dostať s nosnosťou 1polica 150 kg, mne tak kupovali v robote ale z nejakej firmy na regále, celý sklad zariadili, ale už je to dávno, šéf tu už nerobí. dostaneš úzke aj široké, rôzne dĺžky.