Klasická retro železná panvica

matafri
10. feb 2024

Neviete kde by sa dala kupit klasicka ocelova / zelezna panvica ako sa pouzivali niekedy este pred prichodom na trh vselijakych teflonovych kameninovych a podobnych modernych panvic. Svokra ked urobi palacinky na starej asi 40 rocnej panvici maju uplne inu lepsiu chut ako na tych modernych.

martinmmartin
10. feb 2024

Ak by to malo byt ako darcek k prilezitosti tak si daj tu namagu a kup v nemecku od firmy Turk
Robia ich od 1857 nezmenenou tradicnou metodou a su v kazdej michelinskej restike a nestoji to majetok a je to profesionalny produkt na generacie.
Mozes a dokonca objednat k nim a nechat si vykovat tvoju osobnu ked tam si

My doma jednu mame a v zivote uz inu do ruky nevezmem

https://www.kochform.de/Turk_Eisenpfannen.htm?g...

matafri
autor
10. feb 2024

@mirage ano aj ja poznam google, ale je ich v ponuke vela a ocakavam od tohto prispevku ze mi poradi niekto kto ma osobnu skusrnost s konkretnou napr znackou a bude naozaj taka ta klasicka ako niekedy pouzivali nase mamy a babky. Dakujem za typ.

matafri
autor
10. feb 2024

@martinmmartin vyzera to byt naozaj ako ta ktoru hladam. Dakujem za typ, neda sa to objednat na Slovensko? Ceny su naozaj dobre.

slavomira236
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matafri
autor
10. feb 2024

@martinmmartin nasla som ich aj cez kaufland stranku tak ich skusim objednat. Dakujem za typ.

martinmmartin
10. feb 2024

@matafr Kup tu celociernu nie tu z dvoch kovov (teda podla mna) i Ak ju kupis pride ti natreta konzervacnym olejom ktoy muis dobre umyt potom niekolkokrat na panvici uprazit do cierna kopu cibue, supy zo zeleniny proste hocico na horucom oleji a vzdy vyhodit. Opakovat niekolkokrat a vzdy riadne horuco. Na jedlo sa moze zacat pouzivat az "zabehnua"
Potom ju nikdy neumyvat a vzdy pretret servitkou s trochou oleja na konzervaciu aj z vonku a rucku tiiez kym caka v kredenci.
Casom si sama sebe vyvinie neznicitelny neprilnavy povrch ktory mozes skrabat kolko chces a nic sa mu nestane resp sa vzdy sam seba obnovi

martinmmartin
10. feb 2024

@matafri Ked chces naozaj dobru musis kupit tu co je volne kovana za tepla (~120 eur) . Tam je ovela viac materialu a tym padom ked s nahreje tak pecie uplne rovnomerne bez ohladu co pecies
Problem s tensimi je ze ked na 150 C panvicu vylejes 20 C Cesto na palacinky , sokovo ti to cesto panvicu schladi (rozdiel 130 C) akokeby si na nu hodila lad.
Vela zeleza znamena ze panvica sa neochladi a pecie hned od zciatku kym lahsia zacne piect az ked sa znovu rozohreje naspät a medzitym cesto prejde varom co nechces
Si vsimni ze tie volne kovane maju rucku a panvicu z jedneho kusa zeleza bez ziadnych nitov a zvarov atd lebo je to ovela silnejsi kus zeleza.
Kup tu drahsiu a mas to aj pre vnukov, stoji viac ale je to na cely zivot vicerych generacii