Koľko stojí, keď si dám naceniť a navrhnúť kuchynskú linku?

23. aug 2022

Prosím vás koľko asi stoji keď si v nejakom dome nábytku dám nacenit a navrhnúť kuchynskú linku? Chceli by sme si dat spraviť návrh aby sme vedeli koľko by nás asi stala nová linka ale zas ak by sme dávali vo viacerých obchodoch nechcem za to nechať veľa peňazí

gabriela2952
23. aug 2022

Dajte si spraviť interiérovému dizajnérovi kuchynskú linku nech je podľa vašich predstáv a potom iba ukázať aj s výkres i a oni vám to nacenia.
Inak to stojím tuším okolo 30-50 eur v DK

solange7
23. aug 2022

Pozri si na strankach predajni kam planujes ist. Niekde mavaju aj bezplatny navrh a cenovu ponuku.

marci77
23. aug 2022

myslim, ze v mobelixe zadarmo
my mame odtial, mame nemecku znacku nobilia a sme max.spokojni
aj doprava a montaz bola zadarmo

autor
23. aug 2022

@marci77 ia ako to funguje? Vy ste tam už prišli s mierami kuchyne? Ci to si oni prídu zmerať?

panelacikova
23. aug 2022

ja som si dávala pred 5 rokmi v SIKO. návrh a nacenenie ma nestáli ani cent.... napokon som u nich aj kúpila a som mimoriadne spokojná.

autor
23. aug 2022

@panelacikova a prišli oni zmerať či ste tam už išli s mierami presnými?

panelacikova
23. aug 2022

miery som zadávala ja, ale navrhli to pri sedení aj oni, aby mali 100% istotu. napokon nebolo treba, meral to môj muž a on bol teda presný, mal s tým predchádzajúce skúsenosti, tak sme podpísali, že je to na naše "triko". ale inak to mali normálne v ponuke. či by som už za to bola zaplatila, netuším... myslím za ten výjazd na zmeranie. ale asi by nastal aj tak až po mojom rozhodnutí, že "beriem". pretože centimeter hore-dolu by tú cenu neovplyvnil. vtedy som mala dokonca aj montáž zdarma, ale na ňu mali práve akciu v danom období. aj to rozhodlo, že som to nechala urobiť im.

zuzana9393
23. aug 2022

My sme si davali v Siku. Aj sme ju objednali. Bolo to zadarmo. Aj normalne nahlad nam dali. Inde sa za ten nahlad plati okolo 50€

0silvia0
23. aug 2022

Teraz to riesim v mobelixe. Dali sme priblizne miery, oni s nami na sedeni naplanovali kuchynu. Prave cakam zameriavaca, ktory zmeria presne miery.

autor
23. aug 2022

@0silvia0 a neplatili ste nič zatial?

autor
23. aug 2022

@0silvia0 a môžem sa spýtať ak ide o klasicku veľkosť bytovej kuchyne tvar Lko koľko vám dali cenu?

katulienocka999
23. aug 2022

Nam nacenovali v decodome..mala som foto vykresu stavby, kde boli rozmery + nejaku predstavu aku asi linku chceme...urobili to zadarmo, cca hodinku sme tam nad tym sedeli..ale aj tak sme nakoniec isli cez stolara ktoremu sme platili nejakych 200e ale zas linka nas vysla o par tisic menej 🙂

autor
23. aug 2022

@katulienocka999 fakt? Ja som myslela ze od stolára na mieru je to drahšie

0silvia0
23. aug 2022

Nemame Lko, ale rovnu kuchynu, 2,45 metra. Cca 5100 € aj so spotrebicmi. Mali teraz akoze akciu montaz za 1 euro, umyvacka zdarma, zlava.

katulienocka999
23. aug 2022

Asi zalezi od akeho 🙂 nas to fakt vyslo o cca 3tisic menej co je dost 😆

0silvia0
23. aug 2022

@katulienocka999 a aka bola cena u stolara?

renka30
23. aug 2022

Davali sme si 5 rokov dozadu v Mobelixe, oni tam maju stale nejaku akciu. Prisla som s mierami a s návrhom ako si to asi predstavujeme a tam sme to vsetko doladili, za navrh som nic neplatila. Potom som tam bola asi este 2x kym sme ju objednali a este sme co to pomenili. Potom prisiel od nich chlapik na zameranie...

0silvia0
23. aug 2022

@renka30 ako ste spokojni s kuchynou po 5tich rokoch?

kakika
23. aug 2022

Treba skúsiť aj stolára. Neviem ako teda ostatní stolari,ale treba môj manžel robí ponuky zdarma.

derdia
23. aug 2022

Decodom zadarmo.. Ale biely lesk, dub warnia doska, do U, 8000 eur. Bez spotrebicov.
+ Este montaz tusim 600 eur.

barbora237
23. aug 2022

Ak by ste chceli navrh na mieru, velmi rada Vam pomozem. Inak mam velmi dobru skusenost s Decodomom co sa tyka planovanej kuchyne,pouzivaju kvalitne materialy a bola som sa pozriet aj do vyroby. 😊 Ale kvalitny stolar je kvalitny stolar, urcite si nechajte kuchynku nacenit aj stolarovi aj nejakej firme. 👌

pohodacka03
23. aug 2022

My sme si priblizne pomerali velkost kuchyne, premysleli ako to priblizne chceme a dali si urobit navrh v decodome, mobelixe aj siku(vsade zdarma, len sa trebalo objednat dopredu, lebo to trva a nemali volne ked sme tam boli)- 5 rokov dozadu. Nakoniec sme dali spravit stolarovi, ktory nas vysiel o polovici lacnejsie ako mobelix(a to v tom case mali 50% zlavu a montaz zdarma). Treba vyskusat viac moznosti a tak sa rozhodnut😊

filili
23. aug 2022

Aj v Sconte robia návrh zadarmo.

katulienocka999
23. aug 2022

@0silvia0 cca 5t a decodom 8t..obe uz s pracou a dopravou ..samozrejme bez spotrebicov 😃

marci77
23. aug 2022

@0silvia0
my mame kuchynu z mobelixu, vybrali sme nemecku znacku nobilia
uz ma cez 7rokov a max. spokojnost😉
nas pred tymi 7rokmi rozmer 5metrov stala okolo 5.000eur aj so spotrebicmi
s dodanim trochu meskali, ale nevadilo, lebo meskali sme aj my, ale potom po dohode prisli a za den bolo vsetko hotove, nebol ziadny problem s montazou

0silvia0
23. aug 2022

@marci77 dakujem, my mame tiez objednanu nobiliu, tak som rada ze je naozaj kvalitna.

babydesire
24. aug 2022

Tak my sme si davali robit navrh najprv vo firme ktora vyraba linky na mieru, bolo to ale moc drahe...v decodome uz lepsia cena ale nakoniec sa manzelovi podaril ulovok na webe - decodom vystavny kus zo cca 6500e na necelych 1700e s drezom aj bateriou, linka nam sice nevyhovovala dispoziciou, ale podarilo sa nam ju vlastymi silami zostavit podla nasich predstav dokupili cast prac.dosky, spotrebice s woalaaas dmd max.spokojny 🙂

renka30
26. aug 2022

@0silvia0 je ako nova, ziadny problem