Koľko súprav posteľného prádla máte doma?

12. júl 2021

Ahojte,
koľko súprav posteľného prádla doma máte ?

anonym0001
13. júl 2021

ja len tri, moja mama plnu skrinu (asi 30) 😀

mariejenka
13. júl 2021

Mam 5 na manželskú,a 6 na jednopostel obliečok, plachiet tiež tak 5velkych,6 malych...a ked mal syn bľuvacky,vracacky som zistila,ze mam malo 😣😣..

lesana25
13. júl 2021

A načo ti to je?

gdulskadarina
13. júl 2021

@mariejenka podobne aj u nas, tiez mame tolko a ked zbadam nejake pekne v obchode alebo na nete tak mam nutkanie zase objednat, najma take tie vianocne, ale nastastie ma to rychlo prejde, ked sa pozriem do skrine kolko tam toho mame 😀

autor
13. júl 2021

@lesana25 zariaďujem si domácnosť.

julia2018
13. júl 2021

My mame na manželskú tri sady, ku každej farebne zladena plachta a jedna nepremokavá. Plus tri farby na male vankúše. Mám ešte jednu zimnú sadu na dvojitú perinu, ale tu muž nemá rad.
Detskú mám zatiaľ len jednu, keďže maly spi s nami.
Dcéra má tri na striedačku, rovnako tri plachty. Plus mám zásobu obyčajných bielych bavlnenych plachiet keby niečo.
Kupovala som všetko komplet nové v novembri a zatiaľ nám tri sady bohaté stačia. V podstate tocime dookola len dve.

mariejenka
13. júl 2021

@gdulskadarina ja úplne rovnako, ja nekupujem na seba oblecko,kabelky, topánky...mna viac poteší novy koberec, rohožka, obliečky, utierky 😂😂 ale vzdy jedno dnu, iné z domu,nech nemam vela zas

gdulskadarina
15. júl 2021

@mariejenka podobne alebo aj obliecky na vankuse na gauc, to tiez toho mame ajajaj 😀

h2
15. júl 2021

My máme veľa, ani neviem, koľko. Ale u nás každú chvíľu niekto prespáva. A ja som maniačka na obliečky, keď vidím nejaké pekné, musím ich mať! 😃 Aj synovi kupujem s rôznymi motívmi, napríklad Minecraft, Mimoni, Ako si vycvičiť draka...

kika52621
12. jan 2022

Nedaj sa od neho zdeptat je to normálna vec, ktorá sa stala uz asi každej..... jedna krváca viac druhá menej ja teda krvacam menej a tiež sa mi to stalo a nikto nikdy mi za to nenadaval a neponizival ma. Nabudúce sa poriadne priprav a poriadne mu nálož nech vie, že toto je normálna vec a to ze to nevidel u jeho matky ci sestry tak hádam ho k tomu nevolali asistovať keď sa im to stalo.