Kuchynská linka na mieru - Poprad, Košice, Prešov

nellka21
25. feb 2019

poradte kto vie robit pekne linky za rozumnu cenu PO, KE, PP a okolie..popripade hodte foto vasej :D

janinka007
25. feb 2019

poliaci

saslavka73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinka007
25. feb 2019

@saslavka73 prečo hned hovoríš o shite??? Poliaci robia kuchyne po celom SK na objednávku. Ak by stáli za h@vn@, tak by taký úspech nemali. Si nemýl tie velkovýrobne, čo dodávajú do aska, či kde to. Súkromníci robia velmi kvalitné kuchyne, je tu dosť spokojných ludí aj na MK, aj na streche.

saslavka73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zofiac
25. feb 2019

My tiez mame polsku a 10 rokov perfektne sluzi. Pred rokom som davala robit dcere do detskej vstavanu skrinu, police a stol a zase spokojnost. A o cene ani nehovorim

sofia1
25. feb 2019

@saslavka73 fuj aký negatívny človek srsi z teba!

nellka21
autor
25. feb 2019

Ale no baby, ja som chcela kontakt pripadne foto práce konkrétneho človeka, chcem si dat urobiť linku... Nebolo mojim zámerom vyrobiť tu hádky 😉

zofiac
25. feb 2019

@nellka21 idem pozriet a napisem ti

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zofiac
25. feb 2019

Meble Ziobro sa ta firma vola

nellka21
autor
25. feb 2019

Ok ďakujem vam

saslavka73
25. feb 2019

@zofiac Tak to sú tí čo o tom píšem.

saslavka73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saslavka73
25. feb 2019

@sofia1 Pravda bolí.

nellka21
autor
25. feb 2019

Hmmm mm.... Tak niekto zo Sk napríklad?

saslavka73
25. feb 2019

@nellka21 Ikea, decodom to sú celkom v pohode kuchyne. Za normálne peniaze. Muíš mať nejaký dobrý návrh. Sykora je výborný, ale u nás nevedia navrhovať. Mňa rozčuľujú tie rozmiestnenia, pretože sa to dá aj lepšie a lacnejšie urobiť. A potom áno hnevá ma, že mne merajú medzery medzi dvierkami posuvným meradlom, ale mne to sedí a prídem niekde a dvierka idú každé iným smerom. Ale však v pohode , dobre vyberte.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
25. feb 2019

@alenah31 mozes dat prosim ta aj mne do Ip kontakt na toho cecha s kuchynskou linkou a poliaka so vstavanymi skrinami? dakujem

alenah31
25. feb 2019

@zuzana76 ok🙂 zistím a napíšem.

zarrinka
25. feb 2019

@saslavka73 No tak aby som ta trošku ukludnila aj ja som už pár kuchýň videla. Zlu kuchyňu ti môže vyrobiť Maďar, slovak alebo poliak ci ktokoľvek. Dôležité sú materiály a naj ľudia, ktorí tu kuchyňu montujú práve pri takých komplikovanejšich priestoroch. Videla som kuchyňu od Hanáka a teda tým chlapom by som okamžite poslala preč. Jedine ich výhoda bola, že majiteľ je nekonfliktny a dal si to opraviť inde. A ešte k tej ergonómiu, ak zákazník má svoju jasnu predstavu o designe a usporiadaní môžeš sa postaviť aj na hlavu a bude to tak ako chce on. Mimochodom napr kuchyne od slovenského výrobcu sa..s neovplyvaju teda designom 😉

zuzana76
25. feb 2019

@saslavka73 moja sestra ma Ikeu, ma ju asi 3 roky a uz ma dost vela kazov, je to ta klasika vidiecka kuchyna, púreto napr ja ikeu nechcem

zuzana76
25. feb 2019

@saslavka73 my mame decodom z roku 2008 a som spokojna, nepamatam ani za svet ale nazov vyrobku, uz by som vymenila pracovnu dosku, ale kuchyna inak uplne ok

saslavka73
25. feb 2019

@zarrinka To je pravda, okrem poslednej vety - nezovše🙂obecňuj.

tiimka
25. feb 2019

@nellka21 pozri si firmu worldmont, spolahliva firma, pekna praca, dobra cena, maju stranku aj na facebooku, davaju tam fotky ich prace kazdu chvilu ;)

saslavka73
25. feb 2019

@zuzana76 Treba posudzovať aj pomer kvalita - cena.

tiimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiimka
25. feb 2019

@nellka21 este ze, urobia ti aj vizualizaciu zadarmo a vsetko na mieru, a su slovenska firma

zuzpap
25. feb 2019

https://www.facebook.com/pages/category/Furnitu... odporúčam, robia zákazky po celom Slovensku