Kuchynský robot do 100 EUR

monikabotosova
27. nov 2023

Ahojte žienky,

potrebovala by som poradiť s výberom 🙂
Nepotrebujem aby spĺňal neviem aké funkcie, stačí mi základ, nech s ním viem vyšľahať piškótu aj kysnuté cesto, lebo tie kysnuté cestá to je moja smrť. No čo je pre mňa ešte dôležitejšie, buď nech sa točí miska, alebo šlahače po celom obvode misy. Mám skúsenosť s takým, kde sa netočili ani šľahače, ani misa, to boli ešte tie prvé roboty zpred 10 rokov. Ešte čo je pre mňa dôležité, aby miska mala vrchnák, alebo nejaký kryt, keďže mne sa bežne stáva že pri pečení aj mikrovlnka je špinavá 😇

Misa aspoň 5l, výkonný, nie z plastových materiálov.

Asi nemám iné požiadavky. Ďakujem za tipy 😊

sisa_s
27. nov 2023

S takymi podmienkami sa tazko zmestis do 100e..z tych lacnejsich poznam seriu Bosch Mum, ale tiez to nesplna vsetky tvoje kriteria...

zara0201
27. nov 2023

Lacný robot,slabý výkon. Kysnuté cesto ti nepotiahne.

btus
27. nov 2023

Ja mám tento. Má viac ako 10 rokov, teraz nájdeš niečo podobné, som spokojná. Aj cesto vymiesi. Ale, stojí viac ako 100 e a je plastový. Myslím si, že do 100 E sa zo svojími požiadavkami nezmestíš. Stačí trochu pogúgliť a nájsť čo hľadáš. 🙂

2majinka2
27. nov 2023

@monikabotosova ja mam klarstein uz 5 rokov a stale super 🙂 aj cesto na chlieb utiahne a je aj do 100 eur

saxana000
27. nov 2023

Bosh mum s kovovou miskou ale telo je plastove.utiahne mi kilo kysnuteho ale ku koncu uz mam pocit z tych zvukov ze ho ide porazit alebo sa sam od seba rozbehne po linke niekam do tramtarie ale na to moje varenie/pecenie to uplne staci.struham na nom syr zeleninu aj zemiaky na placky slaham miesam riedke aj tuhe cesta ma aj odstavovac citrusov aj mlyncek na maso.mixer mi bez problemov pomlel kavu orechy aj susene cili papricky na prach.ja som s nim spokojna.

btus
27. nov 2023

mám Bosch MUM 4655 zabudla som napísať aký mám. 🙂

veronika1754
27. nov 2023

@monikabotosova skús pozrieť klarstain Bella pico, mám ho cez dva roky a spokojnosť aj cesto krásne aj na piškótu, síce metličky sa netočia ale rozmerovo je metalička skoro na celú misku, je taká široká tá metalička.

simik22
27. nov 2023

Do 100€? Ťažko

nikola81
27. nov 2023

Mam Delimano Pro. Stal 100 eur, peciem niekolko krat do tyzdna a to aj kvaskove chleby, pecivo, a som s nim nadmieru spokojna.

guudy
27. nov 2023

@nikola81 to su ti, co skrachovali? ;)

guudy
27. nov 2023

@monikabotosova no podla mna mas nerealne poziadavky na svoj rozpocet…

nikola81
27. nov 2023

@guudy Ak aj ano, nic to nemeni na mojej skusenosti ze s robotom som spokojna.😉

guudy
27. nov 2023

@nikola81 to sa s tebou velmi tesim, ale tato tvoja skusenost nijako nepomoze autorke pri kupe robota🤪

klaridka
27. nov 2023

Ja mám z Lidla už 5 rokov a ide ako hodinky... stál myslím okolo 60€

nikola81
27. nov 2023

@guudy Pomoze, lebo stal 112 eur a ak nie je v eshopoch uz dostupny, da sa kupit aj na bazosi. A mozno aj ine v podobnej cene.

guudy
27. nov 2023

@nikola81 jojo, sice bude bez zaruky a bohvie ako dlho vydrzi…ale ano, bude to vyhodna kupa😉

stellarphoenix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
27. nov 2023

Nekupis. Snazila som sa pred vyse 5 rokmi kupit mixer s vacsou nadobou, lebo vsetko sa robi mini, a nenasla som. Napokon som kupila v lidli - tusom bol do 100 eur. nesplnal vsetky moje podmienky, ale na to, ako casto s nim robim a na co ho pouivam,mi staci..ale kysnute by som s nim asi nevymiesila. Tusim nan nema ani metly

vanilkovazmrzka
27. nov 2023

@stellarphoenix ty si nejaky ai generator odpovedi na otazky vo fore?

guudy
27. nov 2023

@vanilkovazmrzka mne sa na jej prispevku paci, ze zacina kitchenaid-om😂😂😂. Pri rozpocte do 100€…ehm

bylinka25
27. nov 2023

Ja mám z Kondely, spĺňa všetko, čo potrebujem, vymiesi aj piškótu, kysnuté cesto.

monikabotosova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikabotosova
autor
27. nov 2023

Ďakujem veľmi pekne všetkým za normálne odpovede, nevedela som, že idem s mojimi požiadavkami mimo realitu 🙂 tak ten sarkazmus nebol potrebný ale dobre no, všelijakí sme 😊 stále verím, že kúpim, tak keď nie za 100, tak 120-130, no.. len viac ako 150€ už naozaj nie, cena bola v tomto prípade len orientačná. Nechcem muža vyžmýkať z peňazí na Vianoce 🙂

zara1357
28. nov 2023

@monikabotosova mala som Klarstein vydržal presne od vianoc do velkej noci, potom sa pokazilo koliecko s ktorym sa preradovala rychlost miesania. Vrátili peniaze(zaver- neopravitelne). Takze za mna tato znacka nie.
Uz chcem iba Kitchen Aid - na ten som 1 jedinu zlu recenziu nečítala.

monikabotosova
autor
28. nov 2023

@zara1357 ďakujem, ale to sú asi tie najdrahšie 😃 na to žiaľ moj muž nemá 😁