Kvalitné hrnce

mimushsv
13. feb 2022

Ahoj gazdinky. Prosim Vas o radu. Mam 2 roky hrnce, Tescoma, nehrdzavejuca ocel, masivne celonerezove, sada stala 200 eur. Hrnce su zvnutra poskriabane, a su na nich akoby malicke cierne bodky, na spodku. Varesky pouzivam stale drevene, neviem cim sa znicili, mozno aj umyvacka riadu ich trosku znicila. Poradte prosim nejaky naozaj kvalitny druh hrncov, ktore sa iba tak neposkriabu. Dakujem

rozalka_13
13. feb 2022

@mimushsv máme delimano hrnce a zatiaľ v top stave🙂

aliaray1
13. feb 2022

@mimushsv mame sadu tescomy, pravidelne umyvacka na 70C a uz 7 rokov su ako nove. Ani skrabance a ani ziadne bodky. Tazko mi teda poradit lepsie hrnce, no aspon sa podelim o skusenost.

marica61
13. feb 2022

@mimushsv ja mám hrnce Tescoma Prezident, nerezové a vždy ich po umytí ešte mokré dobre poutieram .
Tiež sa mi objavovali také svetlé skvrnky, ale iba vtedy, keď som ich nepoutierala, len som ich nechala na odkvapkavaci vyschnúť. Takže skús po každom umytí poutierat.

inga93
13. feb 2022

@mimushsv pridam sa... kupila som si tefal duetto, pouzila som jeden a isli naspat.. dno poskriabane, ako pises, a napriek tomu, ze som ho po umyti hned utrela, ostal flakaty... pre mna velke sklamanie... dnes som citala recenzie na rozne sady a toto je asi problem pri vsetkych 😕 som zufala, co si neviem kupit ozaj kvalitne hrnce 😓

nika1971
16. feb 2022

ma 25 rocne smaltovane hrnce a su ako nove....a to ich davam aj do mycky