Kvalitný odšťavovač

slecnazkosic
25. apr 2022

Ahojte, uvažujem o kúpe odšťavovača. Ktorý odšťavovač odporúčate? A napr. koľko ks jablka potrebujem na 2,5 dl šťavy? Ďakujem

roja01
25. apr 2022

Napriklad od firmy Omega. Najma snekovy (nie odstredivy) s nizkymi otackami (cca70 ot.).

nikasmile
25. apr 2022

@slecnazkosic odporúčam Sage. A koľko jabĺk to je rôzne od veľkosti a druhu. 2, 3, 4,...🤷🏻‍♀️

fatima99
26. apr 2022

za mna ak odstavovac, tak snekovy, mame zn. Philco, ma tri sitka pre dzus, smoothie a aj na sorbet ak by si chcela robit. A teda mne sa to osvedcilo, lebo ozaj vdaka nemu dokazem z ovocia dostat velmi vela stavy. Co sa tyka tych jablk to je velmi individualne, to zalezi od velkosti, od odrody.

mirka414
26. apr 2022

@slecnazkosic Žiadny ..všetky išli preč z domu .kúpila som si thermomix a ten pomixuje naozaj všetko a aj sa sám umyje

fatima99
26. apr 2022

@mirka414 len toto je cena uz niekde inde, som pozerala a teda aj mna sa panenky pretocili. Takze teraz je skor otazka, ze aky ma na to budget.

mirka414
26. apr 2022

@fatima99 cena je šialena ,ale thermomix vydrží roky a nahradi veľmi veľa kuchynských pomôcok od varič vajec,zmrzlinovač ,mixer na kávu,mrazené mäso ,varenie na pare,miesič cesta ..

fatima99
28. apr 2022

@mirka414 to teda, ze je, akoze nehovorim, moze ti to vyhovovat ked to takto zastupi mnoho veci v kuchyni, ale teda som ja len rada za ten Philco odstavovac co mam a najma, ze ma nestal majland, lebo by ma asi muz pohol 😀

sanssa
29. apr 2022

@fatima99 tak kazdy podla seba, podla svojich narokov, my sme tiez odstavovac kupili a teda aspon tak dostanem do muza nejake to ovocie a zeleninu, lebo inak to proste je s nim velky boj, takze som rada, ze aspon takto to vypije, ja som za odstavovac dala nieco cez 100 euro ale nebolo to vela 🙂

fatima99
1. máj 2022

@sanssa no to aj moj s tym ma problem, to asi vseobecne so zeleninou a ovocim chlapi takto maju a neurobis nic 😀

katka3213
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanssa
21. jún 2022

@katka3213 tak ono zalezi co komu vyhovuje, ja co mam doma, tak to mame od zn. Philco a nestal ani vela a sluzi velmi dobre, ze nemozem mu nic vytknut, lebo odpad je skoro suchy, ze neostava tam nejako mokro, zeby proste sa z toho este nieco dalo.

roja01
21. jún 2022

@sanssa a je mozne na odstavovaci Philco odstavovat naraz vacsie mnozstvo tvrdej, korenovej zeleniny ako je napr. 1kg mrkve, zeler, petrzlen a pod?
Je tento odstavovac snekovy alebo odstredivy? Ake ma obratky/min.? Dolezite je to preto, aby sa ziskana stava pri spracovani nijako neznehodnotila.

viestta
21. jún 2022

Urcite snekovy. Tam odstavís aj jablká aj maliny aj spenat

sanssa
21. jún 2022

@roja01 s mrkvou napriklad som nemala vobec ziadny problem, ma to program ten co mame aj na tvrde aj makke ovocie, zeleninu, takze to v pohode mi odstavilo. Este sa mi nestalo, zeby som s niecim mala problem a to ho uz mame nejaky ten piatok. Mrkva, jablko, to je nasa taka najcastejsia kombinacia.

simca_13
22. jún 2022

@viestta No a to čom si myslela, že vlastne čím väčší výkon, rýchlosť tak tým lepšie, ale to pri tomto vôbec zrejme neplatí.

halci
22. jún 2022

My uz odstavovac nepouzivame, dostali sme raz na Vianoce Nutri Bullet a rano si pripravujeme smoothie - banan, cucoriedky, jahody, nektarinky, ovsene vlocky a kokosove mlieko a je to mnam.

simca_13
22. jún 2022

@halci Tak smoothie mixér ten mám aj ja, ale odšťavovač mi príde lepší napríklad, keď chce niekto pomaranče, že taký džús alebo proste nejaké tie zeleninové šťavy, to sa mi zdá lepšie ako keď sa to len rozmixuje.

sanssa
23. jún 2022

@simca_13 nie, ked chces dobre odstavit, ze dostat vsetko aj z ovocia aj zo zeleniny, tak najlepsie su pomale mixery, snekove, tym sa podla mna v tomto smere proste nic nevyrovna 😉

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca_13
27. sep 2022

@sunset65 Ale aj tak, keď si to vezmem, tak mi to príde také zbytočne drahé. Dnes si vieš za lepšie ceny proste kúpiť odšťavovač alebo mixér. Len treba hľadať a porovnávať 🙂

sanssa
30. sep 2022

@simca_13 ani ja by som nebola ochotna dat tolko penazi, ale tak kazda vyberame podla svojho uvazenia, ja s tym, co mam od Philco, tak nemam problem, teraz ho vyuzivame casto, pravidelne, robime si stavy a teraz u nas velmi ide hrozno s jablkami, to je proste uplna topka 🙂

fatima99
12. okt 2022

@sanssa tak teraz je akurat taka sezona tohto druhu ovocia, tak preco to nevyuzit, tiez sa snazime robit si stavy z toho, co je aktualne na zahrade, ze nerobit z niecoho, co nie je sezona, lebo ovocie tiez v obchodoch uz nie je lacna zalezitost

karima512
28. nov 2022

ja mam kuvings konkretne REVO830 a som spokojna s nim, sucha drt, tichy a ma aj predkrajanie surovin, da sa na nom urobit aj mlieko a maslo, mandlove si robim

mirija56
13. dec 2022

@sanssa ahoj mozem poprosit presnu znacku tvojho odstavovaca? Dakujem.

mirija56
13. dec 2022

@fatima99 ahoj mozem poprosit presnu znacku tvojho odstavovaca? Dakujem.

simca_13
31. dec 2022

@mirija56 Už si nejaký konkrétny vybrala? 🙂

mirija56
31. dec 2022

@simca_13 ahoj, nakoniec ziadny- mal to byt darcek rodine a vymysleli sme iny 😊

sanssa
1. jan 2023

@mirija56 mame doma od Philco PHJE 5030. Je to snekovy odstavovac so super vykonom, aj teraz cez sviatky sme si robili stavicky 🙂

fatima99
9. jan 2023

@mirija56 joj, ale nie je nad to mat doma dobry odstavovac, aj teraz akurat sa s drahym bavime, ze si pojdeme urobit ovocie, mame doma nejake kivi, ananas, pomarance, jablka, tak si ideme nejaky zivotabudic urobit 🙂