L-kové obojstranné rohové sedacie súpravy

liiiiii
4. mar 2021

Ahojte.
Chcem sa opýtať, má niekto L-kovú sedačku s tým, že si vie kedykoľvek prehodiť strany?
Vďaka za odpovede 🙂

katkamatka7
4. mar 2021

@liiiiii áno,existujú, si to tzv. univerzálne. Hľadáš novú na kúpu alebo hľadáš používanú?

liiiiii
autor
4. mar 2021

@katkamatka7 Hľadám novú na kúpu 🙂 Keby som mala kúpiť používanú, to by sa muselo naozaj veľmi oplatiť.

katkamatka7
4. mar 2021

@liiiiii Na e-shopoch nájdeš sedačky, kde si môžeš určiť pravú alebo ľavú roh. Pokiaľ sú vymeniteľné navzájom, teda na jednej sedačke, označujú sa univerzálne. Bývajú zoradené podľa rozmerov. Prípadne materiál, farba, penové či pruzinove sedenie.

katkamatka7
4. mar 2021

@liiiiii Väčšinou sú rozkladacie a majú úložný priestor. Odporúčam overiť si to u nich. Alebo Ti pomôže vyhľadávač.

sipopa
5. mar 2021

@liiiiii tak to ti verim, ze pouzivanu nechces. neviem, to je podla mna take divne kupovat pouzivanu sedacku. tiez som vzdy mala len novu. co sa tyka tych obojstrannych, tak existuju take. odporucam pozriet aj v topsedackach, maju velmi pekny vyber a mozno najdes aj taku obojstrannu rohovu, aku hladas. my mame od nich klasicku L-kovu a je super🙂

gertrudka222
10. mar 2021

@sipopa mas pravdu, tiez by som nikdy pouzivanu sedacku nekupovala! Chcela som ti ale napisat, ze od nich mame sedacku a matrac aj my😉🙂 Je to sice uz par rokov, co sme u nich kupovali, no doteraz si ich vychvalujem😉🙂

sipopa
6. apr 2021

@gertrudka222 vsak to je na tom dobre, ze uz ju mate dlhsie roky a stale vam vyhovuje🙂 vsak ak mas aj nejaku fotku, tak posli😉

gertrudka222
12. apr 2021

@sipopa poslem ti do sukromnej spravy, dobre?

evulincula
3. jún 2021

caute ludkovia, prisla som si k vam po radu🙂 tuto temu mi vyhladalo ako najnovsiu, tak som si povedala, ze vyskusam a snad sa aj nieco dozviem. v blizkej dobe chcem kupovat sedacku, no vobec nemam paru do ktorych obchodov zajst? vedeli by ste mi nejake poradit, kde maju pekne, moderne sedacky?🙂

sipopa
11. jún 2021

@gertrudka222 dakujem ti, sprava mi prisla, len som ti uplne na nu zabudla odpisat, lebo som si ju len tak na rychlo pozrela, ze ved odpisem neskor a ako to byva zvykom, potom si uz clovek na to nespomenie🙈 aspon takto v skratkosti ti napisem, ze peknu sedacku mate😉

sipopa
11. jún 2021

@evulincula ahoj, a aku sedacku by si chcela, ake sa ti pacia? mas nejaku predstavu ci vobec nie? pisala som sem este v marci jednu predajnu, skus si tu pozriet, tam maju pekne sedacky.

evulincula
14. jún 2021

@sipopa aku by som chcela? no pozeram sa po kramovych sedackach, najlepsie do tvaru L-ka a taku, ktora nebude mat ziadny prvok kozenky a velmi podstatne je, aby bola aj na nozickach, aby mi pod nu vedel behnut roboticky vysavac. myslis Topsedacky? videla si tam nejaku takuto, aku som ti teraz popisala?

hapkova
22. jún 2021

Kupovali ste si niektora u nich sedacku. Budeme sa stahovat a zacala som sa obzerat po nejakej smrncovnej sedacke a moc sa mi paci ich ponuka

evulincula
6. júl 2021

@hapkova ahoj ano my a dokonca prednedavnom sme si u nich kupovali sedacku. tiez som zhanala taku modernu sedacku a tu som nasla presne taku, aku som si predstavovala. ak by si chcela vediet nieco blizsie, tak kludne mi napis

hapkova
8. júl 2021

Ano? Tak to je super, tiez sa mi tam jedna paci, ktoru by som si ale chcela ist pozriet aj nazivo. Bola si u nich priamo v niektorej predajni? Prosim ta a ako to maju s dopravou, zabezpecovali ste si ju sami alebo vam sedacku priniesli az domov. To by mi dost pomohlo, kedze nemame taku moznost si ju prepravit sami

evulincula
9. júl 2021

ano boli sme v bratislavskom showroome pozriet. moc krasne to tam maju cele zariadene, citili sme sa doslova luxusne. s dopravou si lamat hlavku nemusis, kedze ti ju dovezu az domov a navyse aj zadarmo, co mna teda nesmierne pri objednavke potesilo

sipopa
12. júl 2021

nooo tak som velmi rada, ze ste nakoniec dobre pochodili a vybrali ste si rovnaku predajnu, o ktorej som tu pisala

renirv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renirv
16. júl 2021

A aku ste si nakoniec vybrali, lebo to som tu napriklad nikde nenasla a celkom by ma potesilo ak by si sa pochvalila. Poobhliadame sa po sedacke pre sestru. Ta nema nejak cas to riesit kedze je v zahranici, tak ma poprosila, aby som sa po nejakej peknej, no hlavnej pohodlnej poobhliadala

natassha1
19. júl 2021

vravite teda, ze v topsedackach sa oplati si kupit sedaciu supravu? jedna sa mi tam totizto velmi paci a uz som toho svojho ako tak nalomila, aby sme sa sli do predajne pozriet. ako aj s cenou je celkom uzrozumeny, tak dufam mi to vide a konecne tuto staru vrzgajdu vymenime

evulincula
21. júl 2021

@natassha1 za mna teda jednoznacne ano. krasne kvalitne kusky tam maju. pre mna to bola rozhodne top volba a splnili tak vsetky moje ocakavania. @renirv skus si pozriet ich ponuku na stranke. podla mna by sa tam aj pre tvoju sestru isto nieco naslo

renirv
23. júl 2021

@evulincula no to si mi teda dala tip. ja som si sla oci vyocit, take krasne sedacky som tam ponachadzala, ze asi by som si len tak lahko nevedela vybrat len jednu. este som asi na jednom mieste tak paradny vyber nevidela. hned som jej to aj posielala a tusim som aj jej hlavu trocha zamotala

sipopa
27. júl 2021

ani sa jej necudujem. maju tam ozaj krasne kusky a v takych prevedeniach. daj vediet, ak by si tam nahodou nejaku vybyrala, som fakt zvedava, lebo ja by som si teraz tiez len tak hned jednu asi nevybrala

hapkova
13. aug 2021

Pozerat sedacky to je pre mna taky relax. Pekne sa na to pozera, ked maju obyvacky naaranzovane a ked su tam sedacky, ktore tam pasuju. Presne ako pisete baby, je problem vybrat jednu. Paci sa mi ale ta moznost dopravy zadarmo, s tym sa tak lahko neda stretnut, kedze kazdy vyrobca a predajca by na tom chcel len zarobit. To by sa potom oplatilo vybrat si nejaku velku, nech uz je co dopravit 🙂

sipopa
17. aug 2021

zienky mate aj nejaku oblubenu znacku, ktora sa vam paci pri sedackach, ze pri vybere sedacky rovno ladite povedzme aj stol ak sa da? lebo co my mame doma Lkovu sedacku, chceli by sme k nej doladit konferencny stolik, len teraz neviem, ze ci vybrat taky aky sa mne paci, alebo hladat vyslovene k mojmu typu gaucu a znacky

hapkova
3. sep 2021

Sipopa vies co ja ked pozeram sedacku tak nejako extra neriesim stol, to sa da vacsinou dodatocne poriesit, teraz je kadejakeho nabytku vela, takze tam by problem nebol, pripadne ti to moze aj nejaky stolar na mieru 🙂 Oblubenu znacku nemam, lebo co poznam tak z roznych znaciek sa mi rozne pacia, nie je to nejake jednotne. Ty mas Lkovu sedacku a kde si ju prosim ta kupovala? Lebo my tiez zhaname a pozerame stale dookola a nevieme sa rozhodnut 🙂

sipopa
18. okt 2021

@hapkova tak je asi potom na kazdom. ja to mam asi po svojich rodicoch, oni tiez ked kupuju novu sedacku, tak neprejde ani tyzden aby sa nerozhodovali, ze k nej treba aj novy stol aby to pekne ladilo 🙂 a ake predajne ste uz pozreli? pripadne mate uz nejaku vytipovanu?

natassha1
28. okt 2021

tak kazdy kupuje podla seba 🙂 niektori maju radi, ked im k sedacke pasuje aj stol, ini si nechavaju povodny. tiez by som to riesila asi podla toho, aku by sme kupili a ci by aj velkostne potom ten stol pasoval 🙂
vies co jednu predajnu spominala evulincula. my sa tam tiez chystame, poobzerat.

sipopa
4. nov 2021

ved hej, preto viem, ze je to individualne 🙂 aha, a oni su ako otvoreni? reku ked sa tam vyberiem aby som to este stihla popozerat. ci vy si vyhliadnete najprv nieco na webe a potom idete na hotove do predajne?

evulincula
8. nov 2021

@sipopa ale to podla mna stihnes, co si spominam tak standardne su otvoreni od 9tej do 18tej, takze to by si stihla aj po robote, ak teda 🙂 ale je to na tebe, ak je ti lepsie a mas cas najprv popozerat ponuku na nete a potom ist pozriet do predajne 🙂