Má niekto tento bazén?

kulumulu123
2. aug 2021

Ahojte mate niekto prosím tento bazén?? Možno ak ate iný rozmer nevadí zaujíma ma ako ste s ním spokojní? Plánujeme budúci rok len sa neviem rozhodnúť ci tento alebo iný nadzemný bazén. Dakujem
Nadzemný bazén GRE Fidji ovál 7,3 x 3,75 x 1,2 m
Nadzemný bazén GRE Fidji ovál 7,3 x 3,75 x 1,2 m
Skimmer a tryska nadzemného bazéna GRE Fidji
Parametre skimmeru nadzemného bazénu Fidji
Detail kotvenia nadzemného bazéna Fidji
Nedostupné

dominikac321
2. aug 2021

@kulumulu123 a nechcete skor bazen do zeme? mate dobre pristupny teren, dokaze sa tam dostat zeriav?

kulumulu123
autor
2. aug 2021

@dominikac321 terén mame super aj bager ci akákoľvek technika sa tam dostane len mam male dieťa 1.5r a budem potrebovať bazén do ktorého sa svojvoľne nedostane. Pôvodne sme chceli klasiku do zeme a zastresit len keď som zistila že prekrytie bazénu stojí 2x toľko ako samotný zapustený bazén s príslušenstvom tak som si povedala ze 7-8000e predsa len trosku viac ako dosť. Preto hľadám nadzemný bazén kde keď zruším schody sa dieťa nemá ako samé dostať. Len s tým nemáme skúsenosti a chceme sa vyvarovať ďalšej haraburdy ktorá bude zaberať miesto v pivnici.... Vďaka 😊

dominikac321
2. aug 2021

@kulumulu123 tak tento bazen co si si vybrala sa tusim do pivnice odlozit neda 🙂 tieto bazeny prichadzaju v celku zeriavom, to bude prva vec co sa vas bude firma pytat 🙂 su to fajn bazeny su ako tie v zemi len ako uvadzas, su vysoke, viem si ho predstavit niekde "v rohu" zahrady nie niekde v strede tym ze je to take vacsie ale to uz je na vas.

dominikac321
2. aug 2021

@kulumulu123 mne osobne sa viac pacia tie co maju zvonku drevo

koniarova
2. aug 2021

Vyzerá super. Pripnem sa sem.

belllinka
2. aug 2021

@dominikac321 akym zeriavom? Ved v tom linku je aj ukazane ako ho skladaju z jednotlivych kuskov

dominikac321
2. aug 2021

@belllinka pracovala som vo firme ktora sa tomu venovala a tieto typy bazenov sa nosili zeriavom, to vonkajsie bolo len oblozenie, video som si nepustila 🙂

kulumulu123
autor
2. aug 2021

@dominikac321 tento bazén neprinesie žeriav musíš si ho doma zložiť sama príde v krabici rozobratý na súčiastky. Práveže ho chceme do rohu ku plotu co by bolo super, momentálne neriešim farbu ani veľkosť hľadám niekoho kto ma konkrétne bazén od tejto firmy a vie mi poradiť. Vdaka

kulumulu123
autor
2. aug 2021

@dominikac321 aj keby prišiel žeriav toto nie je pre mňa podstatne dokonca by bolo jednoduchšie ako ho skladať. Ale z videa som pochopila ze bazén si ma každý zložiť sám 🙂

eliskapa
15. aug 2021

@kulumulu123 ahoj prosim ta aj ste kupili ten bazen? Mam v plane kupit tiez bazen GRE ale z inej stranky ... idem pozriet aj tu tvoju stranku. Dakujem za odpoved
https://www.bazenyshop.sk/bazeny-gre-graphite/b...

qetka
15. aug 2021

ahoj, raz som videla video, ako chlapec vyliezol po uzavretych schodikoch:

https://www.youtube.com/watch?v=hKbpk4Xy3f4


Tak som sledovala nasho a vyliezol po nasich, aj kd boli v stave ako na foto, Proste 2-rocny sa vytiahol hore po tych tyckach za menej ako 10 sekund.
Takze ten bazen ak ma tie bocnice, po tom dieta isto vylezie. Ale hej, nepadne tam nahodou, ked bude bezat. My zatial mame nadzemny a ked deti vyrastu dame zakopany (kusok bude ale tak ci tak trcat)

kulumulu123
autor
16. aug 2021

@eliskapa no zatiaľ nie je to v plane na budúci rok a nakoľko nemajú skladom ten ktorý chceme tak až keď prídu na sklad... Aj tak už pomaly končí kúpací sezóna... Ale by ma zaujímalo ako sú spokojni ľudia ktorý ho máju... Keď ho kúpite daj prosím vedieť vdaka

cuttina
20. sep 2022

@kulumulu123 prosim, kupili ste ho nakoniec? My zvazujeme...

eliskapa
20. sep 2022

@cuttina ahoj, my sme ten bazen kupili 🙂

cuttina
20. sep 2022

@eliskapa supeeer, a prosim, ako ste spokojni? Lebo neviem nikoho najst, co by ho mal. Velmi sa mi paci, chcela by som ten biely, citala som, ze navod je zlozity. Za akukolvek recenziu ti budem vdacna.🙏

kulumulu123
autor
20. sep 2022

@cuttina nie mame kruhovy ale tiez super toto leto ho decka poriadne otestovali 😊

cuttina
21. sep 2022

@kulumulu123 takze odporucas? Aj my chceme kruhovy.😊

kulumulu123
autor
21. sep 2022

@cuttina tento nakoniec nemame mame inu znacku kedze som potrebovala vyriesit aj nepristupny kryt kvoli detom...

kulumulu123
autor
21. sep 2022

@cuttina a na tento typ bazenu sa nedal namontovat..

cuttina
21. sep 2022

@kulumulu123 my ho chceme tiez kvoli detom. Inak by sme isli do vstavaneho. Ta vyska 1,2m bude pofla.mna stacit, kym su este male.

kulumulu123
autor
21. sep 2022

@cuttina ja meriam 165cm tiez mame 120cm vysoky bazen a ja si v nom v pihode zaplavam.. Moja 8r dcera ho vyuzivala cele leto na potapanie a bolo to super 😊

eliskapa
22. sep 2022

@cuttina my ho mame tiez kvoli detom ... chceli sme ho dat aspon do polky do zeme ale nakoniec sme sa rozhodli, ze takto to bude lepsie aby sa tam deti nenaklanali a tak. A tie schody su uplne super. Hned od zaciatku som si zvykla vzdy ked deti vyberiem z bazena im dat hore schody a tym padom tam nemaju ako vojst. No chvilku aj moj muz lamentoval nad tym ... najtazsi bol asi ten plech ... ten museli traja robit. Ale inak myslim, ze to dali sprehladom dvaja. A cele leto sme si ho uzivali ... ked boli horuce dni tak za dva dni bol vyhriaty tak, ze sa dalo kupat 🙂 ak ta este nieco zaujima tak sa pytaj 🙂

cuttina
22. sep 2022

@eliskapa velmi pekne dakujem, ze si mi napisala! Strasne to teraz riesime. A vypustate ho na zimu a skladujete, ci nechavate na zimu vonku?

eliskapa
22. sep 2022

@cuttina vies co my sme ho postavili na jar cize toto bude prva zima. Ale ideme ho zazimovat - odcerpat vodu cca do polky /tristvrtiny, pprom tam asi ide nejaka bazenova chemia, polystyren a zakryje sa plachtou. Ten bazen uz ked si das to asi nebudes odkladat na zimu resp. si to neviem predstavit lebo to je kvantum vody a zbytocne zase demontovat a montovat. On tieto nase zimy by mal vydrzat - ale to uvidime casom. Kupili sme si k nemu este taky ten lacny vysavac asi za 30€ a vzdy je krasne cisty. Cely den okrem noci mame pustenu filtraciu a na noc ho zakryvame .... jedina nevyhoda - budu ku vam chodit aj deti ktore ,,nepoznas,, 😂😂😂😂😂