Mám pocit, že Adlo dvere nie sú správne nasadené

mita27
28. feb 2024

Ahojte máme namontované nové Adlo dvere. Mám však pocit ze niesu správne nasadené. Nepriliehaju. Teda aspoň myslím. V okolí nemám nikoho s dverami Adlo. Vedeli by ste mi poradiť ako sú na tom vaše dvere

luga_luga
29. feb 2024

@mita27 v pondelok nam montovali Adlo, vsetko sedi, reklamuj

dadis
29. feb 2024

@mita27 Tiez mame adlo a vsetko sedi. Tym, ze sa zalievaju zarubne, mohlo dojst aj k chybe pri montazi..reklamuj

mita27
autor
29. feb 2024

Keď ich zavriete zvonku dá sa s nimi hýbať? Z vonkajšej strany myslím. Neviem či chápete ako to myslim

dadis
29. feb 2024

@mita27 Skusila som, nase su uplne napevno

mita27
autor
29. feb 2024

@dadis no s našimi sa dá hýbať. Od začiatku mám pocit že to tak byť nemá. No nemôžem presvedčiť manžela o svojej pravde 🤣

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliacenc
29. feb 2024

@mita27 brat ma adlo dvere a tiez nie je spokojny. Vsetko cez ne pocut horsie ako ked mal stare dvere. Boli z firmy na kontrolu, povedali, ze vsetko ok a tym to haslo. Ma ich ale nie je spoko

mita27
autor
29. feb 2024

@juliacenc u nás všetko super aj odhlucnili lepšie ako tie predtým len s tým som nespokojna

mita27
autor
29. feb 2024

@miriam11 a čo sa s nimi dá spraviť keď budem reklamovať? Ako to opravia? Výrezy ich von a nanovo? Nevie niekto? 🙂

micusa2222
29. feb 2024

@mita27 Prepáč,,,to riešiš zle osadené dvere na MK ? Nechceš náhodou kontaktovať priamo dodávateľa ADLO ?

mita27
autor
29. feb 2024

@micusa2222 ja riešim či to tak má byť alebo nie v okolí nemám nikoho kto má Adlo dvere preto chcem zistiť či to tak má byť alebo nie. Podľa toho čo montoval áno.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mita27
autor
29. feb 2024

@miriam11 práve som tam volala. Že trošku to musí byť voľne lebo pracujú dvere a potom v zime by bol problém ich otvoriť a že si máme porovnávať rady dverí ktoré máme mi pretože každá rada je iná. Poslala som fotku ukáže technikovi. Ale ten už predtým vravel manželovi že to tak má byt

zuzanka.zuzu
29. feb 2024

môžeš mať dvere aj za milión, ak ich montuje fušer tak to máš zle 🙊

dadis
29. feb 2024

@mita27 No nvm, moje sa nepohnu ani o milimeter, ale ja uz neviem o aku radu ide, boli kupovane pred 5 rokmi, ale nic take o vaklani si nepamatam..

luga_luga
29. feb 2024

@mita27 nae su rada 4, myslim, ze sa nehybu, su pevne

guudy
29. feb 2024

@mita27 suhlasim, bezpecnostne dvere sa nemaju hybat. Citam, ze si volala do Adla a odpalkovali ta.
Ich argument so zimou znie ako riadna kravina.
Napis im oficialnu reklamaciu, posli emailom/postou. Nenechaj sa odbit. Zle vam to namontovali.

mita27
autor
29. feb 2024

Ďakujem veľmi pekne všetkým za reakcie. Fotky som poslala pani vravela že pošle technikovi. Snáď sa to poriešiť.

mita27
autor
29. feb 2024

Vraj to je tesnením. Máme Dražkove. A samozrejme aj majstrovi to tak robí že dvere akoby perovali.