Máte lamelové lišty na stene?

3. nov 2023

Ahojte chcela by som do obývačky na stenu drevene lamelové lišty ktoré sú teraz veľkým trendom a sú snáď všade 😃
Moja otázka pre tie ktoré ich máte, ako sa aplikujú? Pokial ste ich dávali dolu, nezostala stena znicena?
Tiež ma zaujíma či to opticky nezmenší priestor
Dosť ich zvažujem pretože mne sa každú chvíľu páči niečo iné je možné že si ich tam tak rok nechám a potom vymyslím niečo iné tak ma zaujímajú tieto veci ďakujem

jj298
3. nov 2023

Ak myslis take tie drevene pasy, brali sme z woodea mame dva pady v obyvacke. Ja som nadsena

viestta
3. nov 2023

Mali sme na chodbe. Tesila som sa ked sme ten moj nezmyselny napad zrusili

jj298
3. nov 2023

@viestta preco?

viestta
3. nov 2023

@jj298 liezli mi na city, prach tam sadal, blbo sa to utieralo a kvoli nim sme nemohli malovat, tak ked uz som sa rozhodla, ze vymalujeme isli dole

alexandrag1
3. nov 2023

Mame v obývačke a som spokojna

pixi35
3. nov 2023

Ahoj..mame v spalni..ale lamelovy panel..lahko sa s tym pracuje, lahko sa to cisti a nakolko su to panely, tak ani pri malovani nie je problem..lebo medzi tymi lamelamy sa nemaluje, nakolko su na paneloch a na stenu sa lepi samotny panel

autor
4. nov 2023

@pixi35 chcem to do obývačky za tv taký rad neviem koľko ks to vychádza ale myslíme možno to iste
Takze sa to len nejak jednoducho lepi ?

pixi35
4. nov 2023

Ano jednoducho lepi, alebo sa vopred navrta na stenu taka hlinikova lista a na to sa to natiahne...

pixi35
4. nov 2023
pixi35
4. nov 2023

Takto sa to vyzera..vidis? Su na ciernom paneli tie lamely..takze malovka okolo a prach nie su problem..aj medzi tymi lamelami sa to utiera velmi lahko a farbu na stene tym padom nepiskodis

pixi35
4. nov 2023

Inak kupene v Merkury

autor
5. nov 2023

@pixi35 super ďakujem, môžem sa ešte spýtať koľko to asi vyšlo resp toto čo vidím je trebárs jedna sada ? Nechcem na celu stenu možno len tak na štvrť čiže kolko pasikov ma jedna sada?

pixi35
5. nov 2023

Na jednom paneli su tri lameli, plus to cierne ukoncovacie sme kupili zvlast..jeden panel stoji okolo 35eur v Merkury..my to mame v spalni na dvoch stranach dokopy 4 panely, vyslo to 140eur lamely+20eur doprava+16eur ukoncovacie cierne lamely(tie sme len normalne navrtali na okraj panela)=176euro..rozmerovo cca 40cm na jednej strane a takisto na druhej..jeden panel ma cca19cm a ukoncovacia lamela 4cm..