Meníte každý deň doma uteráky?

15. sep 2022

Dievcata, asi blba otazka, ale menite kazdy den uteraky? Mne to pride fakt zbytocne, ine by som nerobila, len prala uteraky, ale moj muz mi tvrdi, ze vraj je to normalne a vsade sa to tak robi…
Tak som zvedava na vase odpovede

laurika999
17. sep 2022

@liljana Neviem, či bolo v tvojom úmysle ma nejako zhodiť. Ale musím Ťa sklamať. Nehrám sa na top gazdinku. A ani sa nestažujem na vyčerpanosť. A dokonca mám aj toľko sebavedomia, že nepotrebujem "vynútenú" pohvalu. Žehlím pre to, lebo som tak naučená, zvyknutá. A dokonca je to z domácich prác tá, činnosť, čo ma baví. Napr. vysávanie rada nemám ...

simca06022011
17. sep 2022

Nie, este to tak, ved by som musela mat uterákov ako pre hotel

liljana
17. sep 2022

@laurika999 Nie, bola to cisto vseobecna reakcia k zehleniu. Prepac, ak sa ta to dotklo. Nebolo to mienene ani ako urazka, ani zhodenie. Niekto zehli, niekto nie. Bodka. Oboje je spravne rozhodnutie, ak to cloveku vyhovuje. Len je to narocne na cas, ktory ja osobne nemam.

simca06022011
17. sep 2022

@liljana tak ja zehlim lebo nemám rada pokrčené pradlo 😂🤦🏻‍♀️ ale diky za zhodnotenie ☺️

liljana
17. sep 2022

@simca06022011 Ked to na susiaku vystriem a suche dobre zlozim, je to ako vyzehlene. Na bezne veci ako tricka, uteraky,... a pod mi to uplne staci.

laurika999
17. sep 2022

@simca06022011 👍
To zhodnotenie bolo skutočne topkové. Také "inteligentné".

laurika999
17. sep 2022

@liljana Nebojkaj. Ty ma neurazíš, ani nezhodíš. Pekný deň a víkend Ti prajem. Veľa oddychu

liljana
17. sep 2022

@laurika999 Esteze ty srsis inteligenciou. Napisem vseobecny prispevok, citis sa dotknuta, ospravedlnim sa, aj ked nemusim a este pridas dva urazlive komenty. Vsetci sme nejaki ...

simca06022011
17. sep 2022

@liljana no tak ja teda nemam 😁 ale to je jedno, ja nie v zlom to myslela, ved kľudne si mysli ze travime dni pri doske a nestíhame ☺️
Uteraky nezehlim, ničí to froté ... Cize zase žehlenie odtial potiaľ.

laurika999
17. sep 2022

@liljana Tak Ty si sa so mnou zapojila do debaty. A odpovedala si na otázku, ktorá bola adresovaná inej osobe. Neviem, či máš voči mne nejaký osobný problém. Ale to je skutočne len tvoj problém.
A keď teda odpovedáš " všeobecne" tak Ťa do budúcna poprosíme, aby si tu netriedila ženy na "zúfalé manželky". Vďaka

k16k18
17. sep 2022

Podľa potreby napríklad deťom stačí raz za týždeň pokiaľ si do neho neutru zle umytú pusu od čokolády 😃muž robi na stavbe tomu aj trikrát za týždeň keď pracuje v lete v zime aspoň dva ....a mne tak raz za týždeň keď mám ms tak aj častejšie....toto je podla mňa individuálne

liljana
17. sep 2022

@laurika999 Nemam s tebou problem, bola to cisto reakcia na prispevok. Snad prvykrat vidim a reagujem na tento nick. Mam ta teraz na zozname, na tieto osoby nereagovat, nestracat cas a nenicit si zbytocne den. Tak si ma tam pridaj tiez a je to. 🙂

wayway
17. sep 2022

tak ako vacsina periem osusky cca raz za tyzden, kazdy clen rodiny ma inu farbu, samozrejme na ruky po wc sa pouziva specialny uterak, tieto periem castejsie. manzel mi hodi osusku do prania kedy uzna za vhodne a potom sa to spolocne vyperie s ostatnymi uterakmi. ked nad tym rozmyslam zda sa mi, ze mam vzdy 2 ks muzovej farby ked periem, cize meni 2x tyzdenne.

laurika999
17. sep 2022

@liljana Presne tak. Využi deň na oddych 😉

babulkomale
17. sep 2022

@nadazdi mas co ukazat? Zasadny omyl vsetkych co sa ukazuju verejne na socialnych sietach 😂 sama si sa zaradila do istej kategorie, tvoja snaha urazit ma je komicka v spojeni s tym ako sa prezentujes 🤦😃