Nábytok Mirjan24.sk

veronika8989
25. máj 2022

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či niekto v poslednej dobe neobjednával zo stranky Mirjan24.sk sedaciu supravu. Rada by som vedela nejaku novu recenziu či objednať alebo pozrieť niečo tu. Ďakujem

n_i_ka
26. máj 2022

My sme objednávku posteľ minuly rok v septembri. Postel mala byt na sklade a doručenie do 5 dni…..nakoniec prišla 22.12 a dva dni pred vianocsmi sa sme sťahovali 😀 otrasná komunikácia s nimi, žiadne ostravedlnenie…nič. Musím ale povedať že nakoniec prišla pekná tak sme sa aj tak tešili 😀

nikol789
26. máj 2022

@veronika8989 My sme objednávali sedačku a stolík, malo to prísť do 7dni, čakali sme skoro tri týždne.
Ale tovar prisiel pekný v bezchybnom stave....

veronika8989
autor
26. máj 2022

@nikol789 a so sedackou nie je ziadny problem? Paci sa nam tam sedacka ale odradzaju nas tie recenzie ktore maju uvedene na stranke.

nikol789
26. máj 2022

@veronika8989 áno úplne super sme veľmi spokojný... len teda s dodaním to bolo ťažšie, ale keď som im zavolala mi povedali že mi to príde žiaľ s omeškaním...

nikol789
26. máj 2022

@veronika8989 kupovali sme od nich minuly rok

jonka23
28. máj 2022

@veronika8989
dobrý deň, objednavala som...sedačka je ok...len ta roztahovacia časť, ktorú dosť často vyťahujeme kvôli deťom, keď pozeráme telku sa totálne zodrala...a to ju mame cca 2-3 mesiace!! je sama žmolka!!!! aj materiál je taký divný... ako hrubý krepovy papier!!! nepríjemný povrch na dotyk!!
chystám sa to reklamovať!
okrem toho ked som už mala objednané som rovnakú sedačku našla v inej spoločnosti skoro o 90 eur lacnejšiu!!!

nikdyviac12
13. apr 2023

Dobrý deň, objednaval som skrinu do spalne a skinu do vstupnej chodby od mirjan24 firma ma vraj vlastnu dopravu ktora sa prezentuje na ich stranke ale nieje to pravda. Kontaktovali ma najprv že mi dodaju skrinu do chodny tu maju na skalde a do spalne že až za 4 tyždne pričom mali na stranke že je skladom. Skrina do chodby prišla v potrhaných krabiciach ešte že šofer bol v pohode a pomohol mi to skontrolovať. Skrina do spalne prišla večer o 21 obaly boli nepoškodene tak som ju nerozbaloval a aj ten čas o 21 večer komu by sa chcelo. Po rozbaleni nastal šok dotlčene a odštiepene rohy prasknuta bočna doska skrine prasknute sklo na dverach skrine. 😈Snaha o reklamaciu tu veľký pozor😈 nemaju linku na rekalmacie len info linka reklamačne oddelenie komunikuje len emailom.😈 Vybavit reklamaciu je horor u nich rovno vas budu natahovať 30 dni a vo vysledku vam ju neuznaju.😈 Tak isto ak vam ju uznaju dopravu nabytku k nim si hradite na vlasne naklady ktore vam možno oni preplatia.😈 Nabytok ktorý si objednavate je z Polska to zistite z krabic ked vam pridu je na nich popis po polsky. Kvalita tomu aj odpoveda treba s tym počitat. Toto je moja skusenost objednat od mirjan24 je stavka do loteria proste na verým v boha bud pride v poradku alebo nepride a ostane vam doma nepouzitelný nabytok. Prosim dajte si na to pozor.