Nábytok zo stránky Veneti

lucka_00
5. aug 2022

Ahojte mate niekto prosím skúsenosti s nábytkom zo stránky veneti? Chceli by sme objednávať postel ale neviem nájsť žiadne recenzie. Ďakujem

7miriam77
5. aug 2022

@lucka_00 ahojky, my sme odtiaľ objednavali matrac...poslali nam zlý, uplne inu kvalitu za aku sme zaplatili...nasledne sme tam volali, reklamovali, po cca tyzdni priniesli spravny matrac a ten nespravny vzali. Ospravedlnili sa za omyl....takze taka skusenost. 🙂

chrobacik41
5. aug 2022

@lucka_00 nasla som nejaké recenzie no len nie moc dobre 🤷‍♀️ momentálne sa tiež prehrabávam nabytkom lebo zháňam synovi postel a čítam recenzie skúsenosti a už mi z toho šiboce 😨

alenkaalena
15. okt 2022

Ja som zase našla dobre skúsenosti tak neviem. 😕😕😕 @ lucka_00 už ste objednali z toho teda ?

rita85
21. sep 2023

Ahojky
@alenkaalena nakoniec si niečo obj odtiaľ tiež ma tam láka jedna posteľ

martina7919
5. okt 2023

Túto stránku absolútne neodporúčam .. kúpili sme odtiaľ gauč v tvare U za 600€ po pól roku obe strany bočné vysedené , nekvalitný materiál, prišiel ešte aj poškodený v úložnom priestore kde bola prasknutá doska … chceli sme ho reklamovať poslali sme všetky vady a všetko nám bolo zamietnuté .. vraj gauč sme opotrebovali my a nieje to výrobná chyba kde si myslím že za pól roka 2 strany nieje možné tak rýchlo vysedieť a pritom ho nevyužívame denno denne vkuse a za ďalšie nám zamietli aj tu prasklinu v úložnom priestore a povedali že sme to spôsobili my manipuláciu a že oni pred odosielanim všetko kontrolujú a takýto by neposlali takže asi nejak tak … nikdy viac 🤮🤬😡

alenkaalena
6. okt 2023

@rita85
Objednala som riskla som a zatiaľ som spokojná …

bybaa1
17. apr 2024

@alenkaalena ahoj, prosím Ťa, ako si spokojná s posteľou? Aj by si mi mohla poslať foto ktorú si kúpila? Sa troska bojím objednať, ale majú krásne postele. Ďakujem

alenkaalena
17. apr 2024

@bybaa1 ahoj objednali sme obývaciu stenu a je krásna

alenkaalena
17. apr 2024

@bybaa1 okrem tich horných poličiek to nebolo v sete tak sme doobjednanie z inej stránky ,,volá sa obývačkových stena yasmin dub wotan

alenkaalena
17. apr 2024

@bybaa1
Je pravda že som riskla ale podľa recenzií by som drahšiu položku ako 200€ neriskoval ..tá naša stala 100€ už ju máme rok a zatiaľ ešte je ako nová všetko slúži takže nesťažujem sa