Nejde mi spustiť práčka Elektrolux

chrobacik41
2. sep 2020

Ahojte dievčatá, prosím vás viete mi niektorá poradiť nejde mi spustiť práčka elektrolux, a ukazuje tam taký symbol a neviem čo to je. Viete mi poradiť? Ďakujem za info , ten symbol vedľa nuly. Keď otočim koliesko na program zostane tam nula a ten symbol .

pribinak
2. sep 2020

To vedla tej nuly, taký štvorčekov, nie je to zámok?

zojanka
2. sep 2020

Nezapla si detskú poistku? Skús naraz podržať tú "žehličku" a ten druhý symbol čo máš vyobrazené napravo od displeja.

moonlight1210
2. sep 2020

@chrobacik41 nemas na nej detsku poistku? Ako byva na varnej doske?

chrobacik41
autor
2. sep 2020

@pribinak veď to neviem čo to je, keď mi doperie pracka tak sa mi tam zobrazí taký kľúčik a teraz ked otočim koliesko na program zostane tam nula a ten symbol a ten neviem čo to je

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
2. sep 2020

@chrobacik41 pozrela som na nete navod k pracke elektrolux a naozaj mas zapnutu detsku poistku. Podrz zehlicku a predpieranie naraz, kym zamok nezhasne.

Daj si do google “elektrolux pracka detska poistka”
Najde ti to navod, precitaj si kapitolu odstranovanie chyb.

marianeta
2. sep 2020

@chrobacik41 mám túto istú práčku..máš zapnutý detský zámok,preto ti nejde voliť programi.. zrušs ho podržaním oboch tlačidiel žehlička a predpierka naraz..drž pár sekúnd a vypne sa..

chrobacik41
autor
2. sep 2020

@marianeta áno je to tá detska poustka ale kolko to treba držať lebo držím a nič vôbec to nezhasne

janetinka27
2. sep 2020

@chrobacik41 mojej mame sa tiez nedavno stalo,tiez som jej nadla tento navod,tiez to nefungovalo.
nakonuec mi povedala ze musela najprv spustit program a az pri tom jej fungovalo to odistenie.
teda popravde ona mi to nevedela riadne vysvetlit a ja som z toho polovicu zabudla,ale podstatabola ta,ze sa to dalo odblokovat az po spusteni "niecoho"

moonlight1210
2. sep 2020

@chrobacik41 zvycajne staci na taketo vypnutie 3-5 sekund.
Mam sice whirlpoolku, ale takto dlhe podrzanie byva bezne aj na inych spotrebicoch.

chrobacik41
autor
2. sep 2020

@moonlight1210 hmm držím a nič vôbec to nič nerobí 🤔

hela_tn
13. okt 2022

@chrobacik41 ako ste to prosím odblokovala?mám rovnaký problém🤦

krchnavakarin
7. feb 2024

Ahojte baby,chcem sa spýtať či nemáte niektora skúsenosť s tým že sa vám nedá spustiť cyklus prania, práčka je zatvorená ale nedarí sa programu pracku zamknúť. Mame pracku beko.