Neobľúbené domáce práce

21. júl 2023

Ahojte, len tak diskusia "o ničom". Ktoré domáce práce sú vaše neobľúbené? Ja z duše nenávidím skladanie a odkladanie prádla 🙈. Keby môžem tak sa sťahujem niekde kde je tolerovaný nudizmus a nahota na verejnosti len aby som sa tých kôp oblečenia zbavila. 😂

viestta
21. júl 2023

Zehlenie

jamimo
21. júl 2023

vysávanie 😏Radšej budem všetky okná leštiť!

simca06022011
21. júl 2023

Umývanie kúpeľní a odkladanie rozvlacenych veci

amelia89
21. júl 2023

vyberanie myčky ☠️

babulkomale
21. júl 2023

Nežehlím, len raz za rok nejakú blúzku. Košele na každý deň do práce a synom na vystúpenie muž žehlí sám 😃

barbora19911
21. júl 2023

Umývanie podlahy to je moja smrť a varenie ešte 😑😑😑😑😑

ukulela
21. júl 2023

zehleneie, nezehlim, len ked musim, a aj preto som si kupila ten naparovac, co sa s nim da zehlit visiace pradlo a obliecky do skolky uz zehlim len tak a aj saty, ak si ich musim obliect vyzehlene ....
nemam rada umyvanie riadu, vynalezcovi umyvacky vecna vdaka
a ja vlastne nemam rada ani upratovanie, vobec sa v tom nevyzivam, ako niekto ..
ani neviem, ci to mam odoslat 🙂
ale zase ja rada varim a aj peciem.

marianarem
21. júl 2023

Umyvanie okien a dlazky.

kikala15
21. júl 2023

vysávanie.... radšej budem 3 hodiny žehliť 🙂

janka2501
21. júl 2023

Vysavanie, neznam s celej duse

basullinka
21. júl 2023

Umývanie podlahy

saraxyz
21. júl 2023

Žehlenie a ešte viac neznášam odkladanie požehleného

vroni
21. júl 2023

Neznášam akúkoľvek činnosť v domácnosti s výnimkou žehlenia. A znesiem varenie. Inak by som potrebovala upratovacieho robota

ghelena
21. júl 2023

my sme nudisti a teda poviem ti, nie kvôli tomu, ale ja nežehlím.
Žehlila som iba deťom, keď boli bábätká. Inak žehlím iba košele raz za roka, keď sa deti v škole fotia

kvetinka75
21. júl 2023

čím som staršia, zoznam sa predlžuje, pomaly už všetky mi vadia.

jana_eyre_2
21. júl 2023

Neznášam všetko, čím som staršia, tým viac ma otravuje všetko čo musím robiť v domácnosti, neviem vybrat nieco konkretne.. bohužiaľ nejako samé sa to neurobí..

pribinak
21. júl 2023

Nežehlím, len sviatočne oblečenie
Nevysavam, mam roboticky vysávač - vrelo odporúčam

Smrť je vymyslieť čo variť cez víkend, pretože dohoda muža a syna je nad moje sily

ghelena
21. júl 2023

ja nerada varím, keďže sme 4 a všetci chceme niečo INÉ

bessie12
21. júl 2023

Takmer všetky 😁😁 jedno co mam ako tak rada je pranie a zboznujem varenie a pecenie. Inak všetko ostatné je pre mňa nutné zlo. Ale najviac nenavidim umývanie okien.

ghelena
21. júl 2023

@bessie12 okná mi zvonka umyje stále dážď

bessie12
21. júl 2023

@ghelena ale zvnútra nie

ghelena
21. júl 2023

@bessie12 to už musíme my urobiť

kik2022
21. júl 2023

Žehlenie

maribell
21. júl 2023

Pre mňa sú to riady. Ja stále hovorím, že keby sa nám pokazí umývačka, tak v momente sadám do auta a idem kúpiť novú 😅.

bessie12
21. júl 2023

@ghelena novsak toto. Keď vidím tie obrovské okná v obyvacke, tak ma chytá panika.. Radsej by som zavolala firmu, aby to prišli umyť, ale ceny som si ešte zatial nezistovala. Inac celý deň mame zatiahnuté rolety kvoli akváriu a aj kvoli tomu, ze nemáme žiadne závesy. Je tam len malý pás denného svetla kvoli kvetom na parapetach 😀

emm_i
21. júl 2023

utieranie prachu 😖 dať veci preč z políc a všetko utrieť, to neznášam najviac už od detstva, keď sme to museli robiť v izbe so sestrou a vždy som mala pocit, že ten prach tam po 5 min. presne v rovnakom množstve sadne a moja práca vyšla nazmar 😂

ghelena
21. júl 2023

@bessie12 my máme tiež veľké okná v novom starom dome.... a odkedy sme v dome mi je zle zdravotne, tak nič nerobím

bessie12
21. júl 2023

@ghelena tak pre.mna je život v dome lepší. Ale nie je to taky ten klasický rodinný dom ako na Slovensku. Bývame v radovom dome, takže ten dvor a predzahradka nie sú veľké. Ale inak ten dom je dost veľký 3-podlazny a teraz už bývame sami. Ale upratujem len tie miestnosti, ktoré využívame.

ghelena
21. júl 2023

@bessie12 v Belgicku boli také domy, že ani predzáhradka nebola, len terasa

daniela2202
21. júl 2023

@kvetinka75 😁😁😁👍👍👍