Nepremokavá plachta - skúsenosti

weronica_d
2. júl 2021

Ahojte, náš dvojročný syn s nami spáva v posteli, a tak by som chcela kúpiť nepremokavé plachty, ak by sa mu stala nehoda. Veľkosť by mala byť 180x200.
Máte s takými plachtami skúsenosti? Cena nie je najnižšia, tak by som nechcela kúpiť niečo, čo nakoniec bude zlé.
Ďakujem ❤️

tehotna40
2. júl 2021

Ahoj syn ich ma na posteli a teraz už aj dcéra v postieľke, ak sa stane nejaká nehoda matrac nikdy nieje mokrý. Ibaže treba aspoň dve, lebo keďže je tam ta nepremokavá vrstva dosť dlho schnu.

blen
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gbgb
2. júl 2021

@weronica_d mam 3 na manzelsku postel a striedam s oblieckami. Nehody moc neboli.. mozno 2x. Este chcem dokupit do detskych izieb.

alexandra2468
2. júl 2021

My tiez mame, lebo nasa 1.5r spi s nami v posteli a vzdy, ked jej bali plienku na noc manzel, tak ju precura. Zahada😃
No takze najprv sme mali len jednu, ale presne ako pisu baby vyssie. Treba ti aspon dve, aby si mala co vystriedat, ked budes prat.
Je super, nikdy nic nepretieklo.
My mame 180x200 tiez, ale rozmyslala som, ze mozno by bolo praktickejsie aj 90x200 a na kazdy matrac natiahnut zvlast.

halci
2. júl 2021

My mame nepremokave plachty zo stranky detskedeky.cz. Sme s nimi spokojni. Maju rozne rozmery, aj bambusove aj frote, aj flanel.

weronica_d
autor
2. júl 2021

@tehotna40 ano, to mi je jasne. Ja som myslela skusenost s konkretnou plachtou/ znackou

weronica_d
autor
2. júl 2021

@alexandra2468 dakujem, je mi jasne ze ich potrebujem viac, asi som sa zle vyjadrila. Mala som na mysli skusenosti s konlretnou znackou napriklad

weronica_d
autor
2. júl 2021

@halci dakujem, porziem sa na ne 🙂

weronica_d
autor
2. júl 2021

@blen dakujem, pozriem si to! 🙂

weronica_d
autor
2. júl 2021

@gbgb asi som sa zle vyjadrila. Mala som na mysli skusenosti s konkretnou znackou.

gbgb
2. júl 2021

@weronica_d ked myslis konkretnu. Je dobra aj tato. Na moj vkus trochu šuchoce ale mozno to je tym makkym natracom. Mam jednu v detskej. Na manzelsku od EMI mali inu. Na tu nedam dopustit.
Davam na to este bavlnene plachty.o

julia2018
2. júl 2021

@weronica_d my mame z emi, majú dva typy. My mame s gumičkou. mám ju natiahnutu na matrac, na nej mám ešte bežnú plachtu. Zatiaľ sme mali nehodu raz, keď bol maly chorý. Ja som s ňou zatiaľ veľmi spokojna

comika
2. júl 2021

@weronica_d my mame takuto a je na 10000% nepremokava (ani krv, ani moc... ) matrac ochraneny https://www.nepremokaveplachty.sk/bambusova-fro...
Jedina nevyhoda tej plachty je, ze ked ju operies, dlho sa susi. Bambus nasaje vela vody.

behulka
2. júl 2021

Máme plachty tejto značky už niekoľko rokov a stále fungujú dobre. Ale takúto veľkosť nie, len klasickú dospelácku posteľ
https://www.scanquilt.sk/prestieradla/matracove...
Šila som si aj doma z tejto látky a fungujú tiež dobre. Výhoda je nízka cena, ak ťa tlačia financie:
https://www.detivbavlnke.sk/detivbavlnke2/eshop...

tehotna40
2. júl 2021

@weronica_d my mame z eshopu predeti.sk

euka210
2. júl 2021

@weronica_d ja som kupila normalne v obchode, ze maju aj v zdravotnickych potrebach. Na to davam aj klasicku plachtu. Na manzelsku mame chranic matraca, ale to by dlho schlo.

evkamotka
4. júl 2021

Mam od EMI ako tu viacere uvadzaju a nie dom spokojna. Pouziva ich syn 2 roky a uz dlhsie sa na spojoch hrozne rozparali. Zhora su frote, zdola pogumovane a pranim sa to pogumovanie pravdepodobne narusa, lebo po 2r uz prepustaju! Naozaj nie som vobec spokojna

danielka_m22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz