Obliečky mikroplyš

simma13
5. dec 2022

Ahojte žienky,

prosím Vás , objednávali ste posteľné prádlo zo stránky mklozkoviny alebo vypredaj obliecok..? Chcela by som si objednať obliečky z mikroplyšu, len sa bojím tej kvality ..Ďakujem za názory 🙂

viestta
5. dec 2022

Raz som v tých mikroplysovych spala, za mňa nič moc. Radšej flanel. Bavlna je bavlna

keithy
5. dec 2022

@simma13 moja sestra ma z mikroplysu vianočné a sú mega, ako v deke keby som spala 🤌 ja mam zatiaľ flanelove, ale pokukujem tiež po mikroplysovych 🙂

danielina30
5. dec 2022

@simma13 Ja mikroplys milujem, aj moje deti. Z Mklozkoviny mam a som spokojna,

ladybug138
6. dec 2022

@simma13 ja mam tiez mikroplysky a su top ❤️ ako na oblaciku, ked spis
Tento rok dokupujem aj plachtu z mikroplysu

cajchana
6. dec 2022

Mam ich doma a mozem ti napisat, ze su to tie najlepsie obliecky. Mam tie zelene vianocne a uz sa teda moc tesim, ked ich vytiahnem. Ono sa v nich clovek ani nejak nepoti

radkaradix
6. dec 2022

prave som dala prat, co mi prisli vcera z MK lozkoviny, tie ovecky z mikroplysu.. celkom rychlo schnu, to ma prekvapilo, bala som sa, ze ta huna bude schnut aj tyzden :D uvidime, ako sa nam bude spat.

simma13
autor
6. dec 2022

@ladybug138 ja mám zas plachtu a preto chcem už aj obliečky 🙂 plachta je uuuuplna topka !! asi najlepší nákup v živote :D odkial si kupovala prosím obliečky?

simma13
autor
6. dec 2022

@cajchana odkial si prosím kupovala?

dominyca9
6. dec 2022

@simma13 Ahoj, mám z "výpredaj obliečok" už niekoľko rokov a sú perfektné. Na takéto sychravé noci ako stvorené. Obľúbili si ich aj deti a pred pár rokmi dostali ako darček aj rodičia - tiež si ich chvália. 🙂

ritalein
6. dec 2022

@simma13 ahoj, tiez mam mikroplys z vypredaj obliecok. Mame ich cca 7rokov ale nam su velmi teple, tak ich pouzivam do hostovskej, fakt su ako oblacik, vsetci si chvalia, ked v nich spia 🙂