Olejovy parfem na pranie - skusenosti

andrejka999
19. nov 2022

Aké máte skusenosti s olejovym parfemom na pranie ako nahrada za aviváž. Vydrží vôňa dlhšie ?

aduskatt
19. nov 2022

Omnoho omnoho dlhšie

andrejka999
autor
19. nov 2022

@aduskatt s ktorou značkou maš najlepšiu skusenosť

ivett311
19. nov 2022

.

nikpa
19. nov 2022

@andrejka999 bez debaty, prádlo krásne vonia po celú dobu nosenia. Ja používam Puella.

aduskatt
19. nov 2022

@andrejka999 neviem s ktorou najlepšiu, lebo používam len jednu vonavydomov

kikiballa
19. nov 2022

@andrejka999 odkedy som ich začala používať, tak žiadnu aviváž nekupujem. Úplne vyhodené peniaze a aviváže vôbec nevoňajú. Používam parfémy značky Horomia a veci kraaaaaasne voňajú dlho po vypraní. Určite odporúčam.

kukulienka999
19. nov 2022

@andrejka999 vona vydrží až príliš dlho, ja to používam len na zaclony, závesy, deky, uteráky, koberceky, posteľnú bielizeň, občas keď utieram dlážku kvapnem do vody a tak. Na bežne oblečenie už nepoužívam, mám rada svoju vôňu, ktorá bola bohužiaľ olejmi prebíjana

prosimopomoc
20. nov 2022

@andrejka999 aktuálne mam bolehlav z ružovej puelly, ráno som prala... všade čítam len pozitívne recenzie, a ja blbá som si to kúpila tiež. Chvalabohu iba vzorky, určite si ich nekúpim viac. Tak to smrdí, že sa mi dá z toho plakať.

nemily
22. nov 2022

Za mňa u tretí rok na stránke voňavý domov eú.
Kupujem len odtiaľ,treba vyskúšať,ja som skúsila aj Piekli,že veď pre zmenu,ale veľmi rýchlo som sa vrátila k spomínanej značke Voňavý domov eú.
Včera mi práve prišli.Treba vyskúšať.

lenkadenisa
22. nov 2022

Baby a tie od Plačkovej? Hlavne ma zaujíma ten, čo má voňať babatkovsky

bona1393
10. okt 2023

@lenkadenisa vôní to ako detský púder, trošku do kvetinová, tak čisto mydlovo.