Oplatí sa detský bazénik?

aliaray1
26. feb 2023

Ahojte maminy. Prosim o vase rady a skusenosti. Byvame v panelaku a v lete planujeme chodit na kupaliska a k vode, obcas na zahradu. Mala bude mat vtedy skoro 1.5 roka. Otazka znie oplati sa nam kupovat nafukovaci gumeny bazenik? Vopred dakujem.

pamelalea
26. feb 2023

@aliaray1 jasneee každý deň môžeš dať na balkón a nech sa mala počvachta stojí to pár korún a bude mat radosť 😊

belllinka
26. feb 2023

@aliaray1 co sa ma na tom oplatit alebo neplatit? Ved to stoji par eur

kp7333
26. feb 2023

@aliaray1 Ak mate balkon, urcite vyuzije. Okrem toho je to vec za 10-15eur.

aliaray1
autor
26. feb 2023

@belllinka mala som byt asi konkretnejsia. Ide o to ci to vyuzijeme, peniaze nie su tema.

domireb
26. feb 2023

@aliaray1 ak mate otvorený balkón, tak určite. A pod sebou suseda, ktorý nebude reptať, že kvapká voda. My máme zatvorenú lodžiu, bola tam raz,voda všade, bazén som dala k svokre na záhradu, ale v tom bola každý den, keď sme tam boli.

aliaray1
autor
26. feb 2023

@domireb ano mame. Zreorganizujeme kvety a sedenie a moze sa tu pod dohladom vyblaznit, bude tu vela miesta. Super napad, toto by mi veru nenapadlo.

syslik81
26. feb 2023

u nas nie -ala nemala rada bazeniky .. ale ako pisu stoji to par korun tak skusis a uvidis .. ja som nakoniec vykopala jamu dala tam staru vanu a clapka sa v nej ..samozrejme mam zahradu .. napustit ju ma nestoji vela nemusim nafukovat bazen ci lepit diery ...

simonah73
26. feb 2023

zalezi aj od toho ake bude pocasie cez leto, od oblasti kde byvas. my ked sme byvali v byte sme asi dva roky vyuzivali maly bazenik tak o priemere 90cm

tykat
26. feb 2023

@aliaray1 doporucujem nie velmi velky a denne menit vodu. Mali sme taky co mal priemer cca do 100cm a v pohode
Malemu dietatu to na clapkanie uplne staci

greta2017
26. feb 2023

@aliaray1 urcite vyuzijete...a moja rada je kupit taky co ma aj striesku...predsa len detsku kozu treba chranit😊

simonah73
26. feb 2023

@greta2017 my sme mali snury na pradlo na balkone a na ten cas som tam zavesila neviem ci jej detsku velku deku alebo nejaku obliecku na paplon aby jej nesvietilo.

viestta
26. feb 2023

@aliaray1 nosili sme ho k mame na zahradu, aj na kupalisko aj na balkone sa vyuzil. A presne ako @simonah73 sme pouzivali plachty na tienenie.

greta2017
26. feb 2023

@simonah73 super napad...my snury nemame cize my potrebujeme striesku😊