Parfumovaný olej - Puella

mimka795
27. feb 2021

Ahojte prosim mate skusenost s parfumovanym olejom Puella? Odporucate? Nerobia flaky na obleceni? Zahliadla som na internete reklamu a uz mi tie obycajne avivaze z drogerie nevonaju...

luccija
27. feb 2021

@mimka795 výborné sú

mimka795
autor
27. feb 2021

@luccija pozeram ze je 6 druhov voni, asi najlepsie je objednat vzorky a az tak cele balenie ze? 🙂 aka vona je za teba naj?

luccija
27. feb 2021

@mimka795 každej voni niečo iné, ale mala som cyklamenovu a zelenú a fajn.Tiez som mala najprv vzorky

mimka795
autor
27. feb 2021

@luccija ok dakujem

michaelazavodska
6. apr 2021

@mimka795 dnes mi prišli vzorky, hneď som jednu použila a poviem vám paráda.

mimka795
autor
7. apr 2021

@michaelazavodska aj ja som objednala a som velmi spokojna 🙂

mafi120
10. apr 2021

@mimka795 Ahoj, ja ich tiež používam a sú parádne teda. Ja som tiež používala avivaze a časom mi prestali voňať. Raz som v robote cítila z kolegyne úžasnú vôňu, že je to olejový parfém do prania a hneď som objednala a vôňa neskutočná, určite odporúčam. Prádlo voňavé, mäkučke a žiadne fľaky nerobí, perem v nich všetko. Krásna je ta ružová, červená aj modrá, ostatné sú tiež ale super.

zuzuvik
9. feb 2022

@luccija mozem sa spytat, to davate do priecinka do pracky kde avivaz beznu?

mimka795
autor
9. feb 2022

@zuzuvik ano 🙂

valdovalda
19. mar 2022

Viete o tom, ze na etikete tej cyklamenovej je napisane, ze podozrenie, ze sposobuje neplodnost a poskodenie plodu v tehotenstve?

janulka182
22. mar 2022

@valdovalda prosim ta, mozes hodit foto?

valdovalda
22. mar 2022
janulka182
23. mar 2022

@valdovalda dakujem, ale to upozornenie som myslela.

valdovalda
23. mar 2022

@janulka182 uz som im to vratila spat, ale nedalo sa mi to odfotit, lebo to bolo malickym pismom a na oblom obale

janulka182
23. mar 2022

@valdovalda nevadi. dakujem 🙂

janulka182
23. mar 2022

@valdovalda a prosim ta, to len tento jeden mal? ci aj ostatne?

simca06022011
23. mar 2022

Pravdepodobne ide o niektorú zložku, pri urcitej expozicii... Bohužiaľ kbu zverejnenu nemajú a nechce sa mi obsah zhanat a po jednom čítať popisy... Nemyslim, ze oprate pradlo s tym mini dávkovaním na práčku prádla môže mat akýkoľvek efekt na čokoľvek, cez pokožku alebo ako..
Popravde sdom prekvapená ze ak je v kbu takéto upozornenie a teda dostalo sa na etiketu, nie je na webe pri popise tovaru. Je to totiž povinné.
@janulka182 pravdepodobne to budu mat všetky ved tsm byde rozdiel asi len v tej vonnej zložke

ysseba
23. mar 2022

Ja odporúčam z vonavydomov.eu

valdovalda
23. mar 2022

Co som.sa pytala zien, co to pouzivaju, tak mala by to mat iba ta cyklamenova

sandyan
23. mar 2022

@ysseba ahoj aku vonu odporucas? Ja mam momentalnd ylang ylang a chcelo by to zmenu lenze je tam toho vela ma vyber 🙂

valdovalda
23. mar 2022
janulka182
23. mar 2022

@valdovalda dakujem moc. ❤

janulka182
23. mar 2022

@ysseba tiez ma zaujima, ktore vone odporucas. ja uz mam z vonavydomov, tiez zopar, ale este by som nejake rada vyskusala

ysseba
24. mar 2022

@sandyan
@janulka182 ahojte baby. Mam ich viacej oblubenych 😀 moje asi najoblubenejsie su Diamante, Smeraldo- tie som uz mala viac krat. Teraz aktualne co mam najnovsie, tak mi velmi voni dolce (zlta). To je krasna jemna kvetinkova vona, taky akoby agat alebo lipu mi to pripomina. Je jemna, ale na obleceni voni dlho. Tu mam teraz najradsej ♥️ A este v ciernom obale esenzza E. Tam je v popise ze tuti fruti vona. A ja tam citim aj vodny melon 😁

janulka182
24. mar 2022

@ysseba ja mam tiez oblubenu Dolce. je to uzasna vona. taka cislo sladka. a tiez diamante, ylang, smeraldo a ciernu flasu A (ale ta vonia uplne slabucko). a mam zalusk na Fiori di pesco. neskusala si ju nahodou?

ysseba
25. mar 2022

@janulka182 Nie, ten som veru nemala, ale už viac krát som na neho aj ja pozerala. nabudúce kúpim aj ja 🙂 Mne moc nevoňala magnólia - z fľašky krásne, ale na prádle to bolo dosť korenisté. Potom Neve a Luna mi prišli tiež korenisté a také skôr pánske. A potom ešte Agata a Gemma preziosa mi prišli také o ničom, ani ich nebolo cítiť a také fádne. A to je všetko čo som mala 🙂 Anoooo, Dolce je perfektná

janulka182
25. mar 2022

@ysseba tu fiori som nemala, ale chcem vyskusat. a gio gio som este mala. to je vyslovene panska vona. no a perla je dost podobna diamon. taka mydlova je.

mafi120
29. mar 2022

@sandyan ja tiež používam voňavý domov oleje a mne sa veľmi páči Amore, ta je u mňa zatiaľ top, aj gio gio je pekná a passione, diamante ylang je veľmi silná ale pekná vôňa, ako Double Y od Puelly. Používam aj Puellu na striedačku.

surinka22
20. máj 2022

@mimka795 dobrý deň náhodne mi kvapla avivaz na silodur niečo ako tvrdý polyester a vyzeralo diery ..potom som položila vrchnák na medzi kus medzi prackou a sušičkou a do plastu sa vrylo koliesko ako po zieravine.našťastie som mala zakúpené len vzorky a najmenšiu fľašku ale týmto som aj skončila nakoľko nechcem aby sa mi poškodili spotrebiče.napísala som aj email do spoločnosti a priložila foto môžete skúsiť na obyčajný polyester ze to urobí aj vám.

enika3
16. jún 2022

@surinka22 aj vam odpisali nieco?