Parný čistič na podlahy

derdia
29. mar 2023

Ahojte dievčatá. Prosím vas, máme veľký dom. Potrebujem niečo cim umyjem zem rýchlosťou blesku. Prosim len skusenosti, ako co najrychlejsie umyt zem. Nemam skusenost s parnym mopom. Mam len leifheit twist. S tym som spokojna,ale aj tak to trva strasne dlho🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Prosim napiste mi skusenosti s parnym mopom a aj znacku aku mate. Vdaka velka👍

derdia
autor
29. mar 2023

Halllloooo

lulamx
29. mar 2023

@derdia nemam mop, ale parny cistic karcher. som spokojna. je to rychlo, dostat kupit prislusenstvo a zda sa mi, ze umyvanie dlazky trva o dost kratsie ako kombinaciou vedro + mop. ale neviem, ako je to s drevom, ci mu neprekaza para.

lilienkah
29. mar 2023

Ja mám leifheit clean tenso som s ním veľmi spokojná, mala som problém že mi dlhšie schne zem ale tato vecička je super za minútu dve suché, v podstate je to jedno aký parný mop hlavne nech ma dĺžku kablu aspoň 5m, mne sa leifheite vyhovuje že ma zboku take háčiky kde ten kábel môžem navynut a nemusím okolo tyce ako napríklad u viledy ale možno majú aj novšie modely čo to už majú neviem teraz.. rozmýšľala som nad karcherom ale podľa recenzii sa často kazí

andreagajewska
29. mar 2023

Ja mám tiež parný čistič karcher, čistí horúcou parou, som spokojná

zabka79
29. mar 2023

@derdia mam doma viledu. Treba cistit pomaly inak nic neumyje a mne robi cmuhy na perkaty, ma to kratky kabel a musim doplnat vodu. Po dvoch pouzitiach skoncil v pivnici.

derdia
autor
30. mar 2023

@lulamx dakujem pekne. A to staci dat vodu a pobehat zem? A pripadny prach a take veci zrhna na kopu? Ak by som pred tym nepovysavala?

derdia
autor
30. mar 2023

@lilienkah ahoj a ktory konkretne? Leifheiit mam velmi rada😊👍mozno by som skusila. Zhrna prach pred sebou alebo ako to presne funguje? Vdaka

lulamx
30. mar 2023

@derdia treba povysavat. ale kolega, mi spominal, ze existuje aj model, ze vysavat netreba, no nemam to preskumane.

derdia
autor
30. mar 2023

@lulamx dakujem

tiezjedna
30. mar 2023

@derdia tiež mám Karcher, je skvelý, ale na žiadnu extra rýchlovku to nie je. Občas musíš doliať vodu, občas prepláchuť tú stierku, navyše celé to vypakovať z krabice... Ale nedala by som ho za nič na svete, je skvelý! Dávám s ním podlahy, okná, kúpeľne, kuchyňu... všetko👍

lilienkah
30. mar 2023

@derdia clean tenso sa to iba vola a je to čisto parný mop..musíš pred tým povysavat a potom týmto mopom už len prejsť

derdia
autor
30. mar 2023

@lilienkah dakujem