Philips Latte Go

1mimka18
17. feb 2023

Má niekto tento kávovar? Mám už dlhšie ale tak rozmýšľam, stále robím latte dá sa ale nejak napenit mlieko aj bez toho aby som spravila latte? Teda že spravim presso a napenim si doňho mlieko?

cipina
17. feb 2023

@1mimka18 nemas tam moznost "more drinks"?mame asi trochu iny tym ale v ramci tej moznosti si vies zadat napenene mlieko

janai1
17. feb 2023

@1mimka18 ja mam vyššiu radu tam je v možnosti už rovno latte ale kolegyňa ma presne tento a latte si robí tak tak, že zaklikne cappucino a potom v nastaveniach drinku zvýši počet ml mlieka

beky223
17. feb 2023

Neviem či dobre chápem otázku ale ja keď som chcela napenené mlieko bez kávy, tak som dala voľbu cappuccino a pomleta káva a potom to po napeneni mlieka stopla - nenamlela sa a ani nenapustila žiadna káva

1mimka18
autor
17. feb 2023

@janai1 to viem mňa zaujíma že keď si dám pressso či je nejaká možnosť že aj napeni mlieko teda aby som mal presso s mliekom napenenym nie latte

1mimka18
autor
17. feb 2023

@cipina nie taká možnosť tam nieje

janai1
18. feb 2023

@1mimka18 nerozumiem, však espresso s napenenym mliekom je latte 😀

1mimka18
autor
18. feb 2023

@janai1 vysvetlím 😀proste nechcem latte ale ze spravím presso ale nedolejem si mlecko ale kus si napenim nie pol pohára jak ekd robí latte😀

janai1
18. feb 2023

@1mimka18 no ved tam je možnosť nastaviť si koľko mlieka chceš, tak dáš menej ml ako by si dala na latte