Plynová varná doska

gabkazabka12
7. aug 2023

Zeničky, poraďte, aká je najlepšia plynová varná doska, aby ju netrebalo za každým drhnúť. Teraz máme sklenenú a ide ma už poraziť. Stavame dom a chcem sa tomuto oblúkom vyhnúť. Indukčnú nechceme. Ďakujem Vám

viestta
7. aug 2023

Najlahsie sa cisti biela smaltovana, lenze tu uz v dnesnej dobe tazko zozenies. Aj plynove su na sklokeramicje doske, mozno by ti menej roboty pridavala siva alebo biela

wade
7. aug 2023

Hm, najmensiu udrzbu ma prave indukcna (to je jej najvacsi benefit podla mna), kedze na nej nikdy nic neprihori. Neviem preco ste ju vyradili. Ale potom ja osobne by som si vybral nerez od dobreho vyrobcu (napr. Miele). . Neudrzis to ciste, ale ma to taky profesionalny nadych 🙂

wiwi28
7. aug 2023

My máme tiež plynovú varnú dosku s čiernym sklom. Preklínam to lebo čistiť toto čudo je skúška nervou. Pred par mesiacmi sme ju obalili do alobalu ako majú v reštauráciach. Na výzor nič moc ale zbavila som sa drhnutia 2x denne. Ja by som išla asi do nerezu alebo smaltu. Možno si aj priplatiť ale sklo + plyn uz nikdy viac

anika378
7. aug 2023

Ja mam plynovú dosku Bosch a nedám na nu dopustiť. Ľahko udržateľna na umývanie. Je to moja tretia, oproti starým sa nedá porovnať.

gabkazabka12
autor
8. aug 2023

@wade nepáči sa mi varenie na elektrine. Plyn je plyn. Môj názor 🙂

gabkazabka12
autor
8. aug 2023

@wiwi28 ja už som kúpila aj také čierne platy na sporák, no dala som ich vonku vysušiť a vietor si ich privlastnil😂 a už nato nemám nervy

gabkazabka12
autor
8. aug 2023

@anika378 neviete mi povedať akú presne?? Ďakujem

anika378
11. aug 2023

@gabkazabka12
@gabkazabka12 BOSCH PNH6B6B10

maryetta
11. aug 2023

Ja mam retro kuchynu. Varna doska Gorenje. Ale teda umyva sa perfektne. Ozaj ze raz pretriem a hotovo.
Najhorsie co som mala bol nerez. Tie smuhy ma privadzali do zufalstva.

walentina7
11. aug 2023

My sme zrušili plyn a uz len indukcia. Paráda. Jedna báseň.

mk1111111111
11. aug 2023

⁰ja mam sklo, dam dolu horaky, umyjem jarou a dolestim prostriedkom na okna, jednoduche, rychle