Poraďte čistiaci prostriedok na nábytok

27. dec 2020

Ahojte kupili a prerabali sme komplet cely byt, kupovali sa nove nabytky, proste vsetko. Dajte mi prosim tip na nejaky cistiaci prostriedok cim si mozem ocistit od spiny a prachu nabytky, police, komody, skrine proste klasicke utretie. Ale chhcela by som aby aj vonal. Vdaka.

ninusa221
27. dec 2020

Že by clean a cif?😀 Punto?

miriam_s
27. dec 2020

@ninusa221 na nový nábytok cif a clean ? To je skôr do témy ako zničiť nábytok za mesiac... Autorka skús vlhčené utierky na drevo a nábytok. Tie sa najviac osvedčili. Má ich Lidl (w5) aj pronto má svoje... Ale určite by som užívala niečo vyslovene určené na drevo a nábytok...

autor
27. dec 2020

@ninusa221 zabudla som dodat, ze nechcem krem ale nieco sprejove pripadne nieco co si nalejem do vedra a vytriem. Proste klasicke utretie od prachu. Len je toho na trhu vela a ja neviem ktore je take fajn doma teraz pouzivam vlhke obrusky na prach ale ja si chcem komplet vsetko vuytierat, obklad, nabytky, vsetko. A na to by som potrebovala haldu vlhkych utierok

miriam_s
27. dec 2020
zuzkapap
27. dec 2020

No ja mam ten alex v spreji, trochu iné balenie. Ale akože mne to strašne smrdi... Po vyutierani celej linky v kuchyni mi je už z toho zle.. To žeby si človek k tomu rusko zobral 😅 ale musím uznať že to pekne vylesti

sterea
27. dec 2020

Ja používam Pulirapid na podlahy. Nalejem za vrchnák do vody a poumývam nábytok a zárubne. Žiadne fľaky neostanú, nie je potrebné leštiť nábytok.

danulienka78
27. dec 2020

Ja som všetko umyvala jarovou vodou a utrela suchou handrou

ladyvi
27. dec 2020

Ja umyvam detskym tekutym mydlom, a ked chcem vonu kvapnem avivaz 😂