Práčka a sušička

tini27
21. júl 2023

Ahojte, do malej kúpeľne potrebujeme kúpiť práčku a sušičku. Nie je tam však dosť miesta na to, aby boli vedľa seba. Čo sa miesta týka, radšej by som bola za kombinovanú aj-aj, no počula som dosť odstrašujúcich info o tom, ako je to zlé a nefunguje to dobre a tak.
Máme ešte možnosť dať “jednu na druhú”, no tam pôjdeme trochu na úkor potenciálnych skriniek a predpokladám, že bude treba riešiť nejaký medzikus… máte reálne skúsenosti, či je naozaj oddelenie tých dvoch spotrebičov o toľko lepšie? Prípadne aj konkrétne značky, ktoré sa vám osvedčili? Vďaka 🙂

vikusjk
21. júl 2023

@tini27 ja ich mam tiez na sebe a na vrchu susicky mam este kosiky s drobnostami, ktore by som inak mala asi v nejakej skrinke. Inak na susicku nedam dopustit, je to najlepsia vec na svete (aspon pre mna) 👍

ninusa221
21. júl 2023

@tini27 aj my máme na sebe a je to super.

guudy
21. júl 2023

Aj my mame nad sebou. Nad susicku sme si dali spravit skrinku az po strop, mam tam uteraky. Je to uz ale dost vysoko, no.
Spotrebice mame Miele.

mondolina
21. júl 2023

ja mám sušičku v skrini🙈

marhulka13
21. júl 2023

@tini27 ja mam teda 2v1 lebo nemám na vyber, pre mňa je to lepšie ako nemať žiadnu. Vysušiť vysuši, len tam nie je toľko možností. Keby môžem, tak určite volím zvlášť

gejb
21. júl 2023

@tini27 mam kombinovanú kvoli miestu. Prádlo vysuši len to trvá strašne dlho a zda sa mi to skoda elektriny. používam ju teda len keď potrebujem jednu dve veci hned aj obliect. Teda účel spĺňa. A skvelo odchlpuje 😁 tam stačí zapnúť na 30minut.

saxana000
21. júl 2023

Osobne by som isla urcite do kazdejo zvlast.Susicku mozes mat aj na chodbe v kuchyni alebo v izbe nemusi byt v kupelni.

cookie29
21. júl 2023

2v1 je skutocne nudzove riesenie. Idealne by si mala dat polovicu pracky do susicky, cize jednu pracku susit na dvakrat.... lepsie dat nad seba a ano medzikus, ved susicka nebude na "tancujucej/vibrujucej pracke

zuzuliennka1
21. júl 2023

@tini27 medzikus nie je uplne nutnost (funguje to aj bez neho, ale samozrejme je to najidealnejsie ho mat) a vzdy je lepsie susicka a pracka, nez 2v1.

syslik81
21. júl 2023

tiez som za oddelene a na seba .. medzikus stoji par £ a kym sa jedna varka perie druha sa susi ... ked ti odide jeden spotrebic stale mas ten druhy ...