Práčka so sušičkou

26. nov 2022

Ahojte kúpili sme práčku so susickou 2v1 Hisense. No keď som zbadala že program pranie +sušenie trvá osem hodín ,tak ma skoro trafilo😂 to každá práčka so susickou to ma tak? Alebo viem nastaviť aj kratší čas? Prípadne nieje lepšie napr. Vyprať ....povyberat nejaké veci a dať sušiť napr. Len polovicu? Keďže práčka váži sama ,tak by možno sušenie trvalo kratšie či nie ? 🤗

noami12
26. nov 2022

Ja som mala inú značku no 2 hodiny som prala a skúsila cez 3 a to nevadí ze váži asi sama lebo neskracuje sa program na vysušenie tam by muselo byt také čidlo- senzor, samostatná susicka sa mi sama program skracuje ale 2v1 to nerobila

sundew
26. nov 2022

Na pranie si mozes dat úsporu casu. Sušenie je naprikald na nasej nastavené na 3,5h ale to susi aj kratsie,podla potreby.takze naozaj sa niekedy moze stat ze musi susit celých 3,5h ale niekedy len hodinu a pol 🤷🏻‍♀️

Ja tiez nedavam cely komplet program (len ak ideme prec) inak dam prat vyberiem veci co sa nesmú susit a porom zapnem sušenie.veci aspon trochu ponatriasam,aby neboli požičané a doma susit)

sundew
26. nov 2022

@sundew *pozicane= pozuvane

autor
26. nov 2022

@sundew takže dáš samotné program vyprať (napr.2 hod) a potom dáš program sušenie keď nejaké veci vyberieš. Tým sa trošku skráti cas. Dobre chápem ? 🤗 A pri sušenie je jedno či dám sušenie bavlny alebo syntetiky ,keď dávam prať všetko čo nosíme ?

sundew
26. nov 2022

Ano vacsinou tak to robim.pranie davam casto najkratší program (ak su to len take klasicky nosenie veci a nic super špinavé),potom povyberam veci co sa nesmú susit a dam sušenie.my mame minimum syntetických tak to nepouzivam ,ale viem ze tie sa sušia na menšej teplote a kratsie, takze by som zapla skor tu syntetiku ako bavlnu.ale na druhej strane sa moze stat ze syntetické veci budu suche a bavlnene nie

slavomira236
26. nov 2022

Ono keď dávaš prať ahned sušiť mala by si dať prať menej veci alebo ak peries plný bubon po dopravní polku veci vybrať a sušiť na dvakrát...lebo sa odporúča aby sušička mala vetsi bubon ako práčka ja mám práčku na 5kg a sušičky na 7 tak tam dám sušiť všetko z pracky naraz...ja mám síce osobitne no používam Eco program a ten perie na 60 3,5 hodiny na mojej pracke