Prípravok na umývanie dlažby

lusy26
25. sep 2020

Dobrý večer mamičky. Viem, že sa to netýka detičiek. No verím, že mi tu aspoň jedna bude vedieť poradiť.
Potrebovala by som nejaký fakt dobrý a účinný prípravok na umývanie dlažby. Sťahujeme sa do nového domu a už aj keď som dlažby umyla asi 20x stále ostávajú akoby šmuhy. Máte nejaké odporučia alebo rady, tie ktoré máte dlažby. Ďakujem pekne za odpoveď.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
25. sep 2020

@lusy26 tepla voda, ocot a dostatok cistych handier.

lusy26
autor
25. sep 2020

@viestta ja som to umyvala už všetkými možnými handrami starými... Skúšala som s prípravkami, s jarou iba, alebo iba s čistou vodou a stále sú tam fľaky... Viem, že stavebný prach sa ťažko dáva dole, ale až tak som sa nestretla. Ale budem skúšať ešte. Ďakujem

lusy26
autor
25. sep 2020

@veronikaszabova bude stačiť trošku octu do vody? Alebo viac?

janka_266
25. sep 2020

Treba len umývať umývať a umYvat, ja som tiež tak pred rokom a ušlo má poraziť, že stále to nestačí, ale nakoniec som vyhrala 😂

veronikaszabova
25. sep 2020

@lusy26 netreba vela. Do kybla tak 2dcl.
Tiez som mala vsade cmuhy po prerabke. Toto mi poradila suseda a super.

lusy26
autor
25. sep 2020

@janka_266 takže na nejaky 100ty raz to pôjde áno? 🤣🤣

lusy26
autor
25. sep 2020

@veronikaszabova aha tak skúsim to hneď zajtra. Ďakujem pekne za radu 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_266
25. sep 2020

@lusy26 hej, len najhoršie bolo, keď mali prísť montovať nábytok a na tých miestach bol ešte furt prach to ráno 😂 som od 6 do 10 kým prišli len tie časti drhla, aby aspoň z nich to zmizlo a potom zvyšok dňa zvyšok bytu 😂

lusy26
autor
25. sep 2020

@viestta tak zajtra budem skúšať... Niečo určite zaberie. Ďakujem pekne

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusy26
autor
25. sep 2020

@janka_266 no to poznám... Tiež som nedávno tak skúšala, lebo mali gauč priviezť, ale po toľkých umyvaniach a flakoch ktoré boli som to nechala aspoň tak ako to zišlo dole a teraz toľko poodsuvam a budem drhnuť kým nebude pekne lesklá 😊

lusy26
autor
25. sep 2020

@ice8 nie od lepidlá to není, to je skôr len prach ktorý nie a nie dole. Stále sú také šmuhy. Dlažba je vysoko lesklá, takže aj to môže byť problém, keďže na lesklej bude problém sa zbaviť prachu

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
25. sep 2020

@lusy26 ja som menila často vodu a vazne xkrat som umyvala stavbu stále ked som dosla a to sme sa sťahovali ked mala.mala.9mes. ako vysse pisu ženy len umývať casto meniť vodu .....ja som napr. Tento rok presla s karcherom co saje a umýva ale.som mala posúvany ale plánujeme kupit vazne pekne vycistilo aj ked stale by trebalo a to uz 3 rok byvame ;)

jankapepe
26. sep 2020

@lusy26 ocot

lusy26
autor
26. sep 2020

@jankapepe ďakujem. Vyskúšam. Radili mi ho už vyššie tak snáď zaberie