Robotický vysávač s funkciou mopovania

1mata
17. máj 2021

Ahojte, mate prosim niektora roboticky vysavac s funkciou mopovania? Zaujima ma ci je vhodny na drevenu podlahu.

avril299
17. máj 2021

@1mata Ahoj, nemal by byt problem s drevenou podlahou.

1mata
autor
17. máj 2021

@avril299 mas aj ty takeho pomocnika? Viem ze zalezi od znacky atd., len sa bojim aby moc nemacal podlahu. Nerada by som ju znicila 🤔

kkovacovak
17. máj 2021

@1mata pán čo nám brúsil drevené podlahy tak povedal že ich nikdy nemáme umývať čistou vodou. Vždy tam musí byť nejaká olejová zložka. Raz sa nič nestane ale opakovane to skracuje životnosť podlahy. Tiež ideme kupovať vysávač s mopom ale podľa odporúčania ho budeme používať len na ostatné podlahy.

1mata
autor
17. máj 2021

@kkovacovak velmi pekne dakujem za odpoved. Ja tiez pridavam na umyvanie original cistic na drevo na baze oleja. Myslela som ze aj do robota mozem pridat 🤭😆

3009
17. máj 2021

@1mata neboj sa to len tak trocha navlhčene pretrie, žiadne premáčanie sa nekoná.

kacena4
17. máj 2021

ahojko mame doma, ale po pravde to mopovanie je TOTAL o nicom a vobec to nepouzivam, je to len ako keby si takmer suchou handrou presla po dlaske, ziadny efekt umyvania len navlhcenia dlazky

kkovacovak
17. máj 2021

@1mata tak ono je to len taký doplnok. Tak či tak treba raz za čas povystavať a poriadne umyť podlahu. Ja podlahu umývam na 2x takže to že nejaký robot bude chodiť stále s jednou handrou a len rozotierať špinu mi nestačí 😄 ale aspoň čosi

1mata
autor
17. máj 2021

@kkovacovak to je jasne, treba aj poriadne povysavat a poumyvat, tiez sa mi ten mop nepozdava. Presne si aj ja myslim, ze to len rozotiera spinu. Zakujem za utvrdenie aj za nazor

kacenocka2
22. okt 2022

vysávač s mopom sa da použiť bez mopovania, keď chcem len povysávať a nemopovať?