Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

6. dec 2022

dobrž deň už dlhšie mám vyhliadnutý tento vysávač a momentálne som ho aj videla v akcii ale chcem sa spýtať ak niekto máte doma ...máte na ňom stále nasadený mop? a zároveň aj tie metličky na zametanie? že kedykolvek chcem to pustím? ...alebo to treba vždy pred mopovaním nasadiť tú násadu?

janai1
6. dec 2022

Môžeš ju tam mať stále

monikabe
6. dec 2022

Mop si nasadím keď potrebujem, nemám ho tam vždy. Metličky na zametanie sú tam vždy. Vysávač si kúpte, určite neoľutujete.

samiki
6. dec 2022

Áno môžeš ju tam mať stále ale nám sa odtiaľ uvoľňuje voda takže to bude skoro furt mokré

koniarova
6. dec 2022

Mám stále. Mokré to nemám.

natalia1619
6. dec 2022

Mop s vodou tam nemoze byt nasadeny ked sa nabija cize nasadzujem iba ked idem mopovat. Je to v manualy 😉

autor
6. dec 2022

@natalia1619
@monikabe a môže ísť aj na koberec?

koniarova
6. dec 2022

Áno,môže ísť aj na koberec.

monikabe
7. dec 2022

Až pôjde na koberec a potom skontrolujete kôš, kde sa odpad zberá, tak odpadnete koľko prachu vysaje. 😲 My máme len jeden malý koberec a pekne na neho vyjde a povysáva.

autor
7. dec 2022

@monikabe my máme v detskej na celej podlahe vysávač tak preto som zvedavá ....tak super

autor
19. jan 2023

@natalia1619 @monikabe @koniarova a prosím púšťate najskôr vysávanie a potom mopovanie či dávate program že oboje naraz? ...lebo ja ked to dám naraz zdá sa mi to také menej dobre urobené

saxana000
19. jan 2023

Necakaj od toho umyvania zazraky zo zaciatku som to pustala ale teraz mi je lepsie pustit ho radsej poriadne povysavat a ja za nim uz potom rychlo s mopom povytieram.vodu davkoval ako chcel zo zaciatku isiel so sochou handrou kym ju nacuclo tak aby umyval ked som ho nachystala a chcela pustit o 2 hodiny tak voda z neho vyyiekla na nabijacke aj tak mokry byt nemoze.nemozes do neho dat ani ziadny Alex Ajax a ja mam rada ked mi pri umyvani dlazky prevonia byt.tiez si neviem predstavit ze by s takym mokrym spinavym mopom pobehal po koberci u malej v izbe..vysava a ovlada sa velmi dobre ja som s nim spokojna uz frci dva roky ale mopovanie uz na nom skoro vobec nevyuzivam flaky to neumyje skor rozlizni este viac.mozno lepsie zoberie prach ale ked hu pustim na turbo a vysypam krabicku sama sa cudujem kde toho tolko nazbieral.uplna topka ze beha po byte kym sme v vsetci mimo domu.len mu rano povykladam stolicky

monikabe
20. jan 2023

Aj tak, aj tak. Niekedy dám kuchyňu najskôr povysávať, potom nasadím mop a dám ešte raz.

autor
20. jan 2023

@monikabe a prosím vas ked davate naraz vysávať aj mopovať...dáte tam tú nádržku kde ide aj voda...a dáte tam aj filter? lebo ja ked dávam LEN mopovanie tak to dávame bez filtra

saxana000
20. jan 2023

Ja mam len cisto mopovaciu nadrzku kupovanu zvlast ta ma vacsi objem a je bez filtra.predpokladam ze ty mas len tu kombinovanu ked das iba mopovanie nevysava a netaha spinu len chodi a umyva.teda ten filter tam pokojne mozes nechat..

monikabe
23. jan 2023

Môj keď mopuje aj vysáva. Nie je to tak, že len mopuje a nevysaje pri tom špinu. Filter tam teda mám.