Ručný vysávač

natalka1919
22. máj 2022

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejaký typ ručného vysávača, s ktorým ste spokojne, mate dobre skúsenosti. Potrebujem ho hlavne na pravidelné upratanie po deťom, pripadne občas do auta. Radšej by som si priplatila, ale aby bol dostatočne silný, mal dlhšiu výdrž batérie. Mala som už nejaké lacnejšie skôr, ale nebola som spokojná. Ďakujem za tipy.

kulumulu123
22. máj 2022

@natalka1919 eta stoji okolo 60e ale mam ho 3r a fici uplne super tiez upratujem denne po 2 malych detoch a nedam na neho dopustit 👌👍👍👍

natalka1919
autor
22. máj 2022

@kulumulu123 vieš mi napísať aj presný typ, označenie tohto vysávača? Nech si ho pohľadám na nete.

saxana000
22. máj 2022

Aj ja mam Eta z tych lacnejsich okolo 25-30e neviem dostala som k meninam od rodicov.ale frci uz 3 roky vkuse..nabuduce by som isla.do drahsieho s kefkami a silnejsou baterkou.mala som aj lidl a kaufland ale to je ozaj slabota..radsej jeden poriadny pri detoch vyuzijes kazdy den

kulumulu123
22. máj 2022

@natalka1919 su k nemu aj nastavce jeden s kefkou druhy bez uprimne tie som nikdy nepouzila... Tiez som dlho hladala a som nadmieru spokojna 👌👌👌👌

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz