S akými paplónmi ste spokojné?

18. máj 2023

Poraďte kde kúpim dobré a cenovo prijateľné paplony 🙂
Všade majú len tie tenké ako nejakú tenku prikrývku, hľadám skôr pevnejší ( nemusí to byt zase tazka duchna ako mali naše babky 😃) ktorý dobre drží tvar lebo skoro zo všetkých tých tenkých sa zosúva navlecka a nakoniec v noci nespím pod paplonom ale držím len prázdnu navlecku😃
Mám jeden paplon ešte z čias mladosti a už žiaľ poputuje do kosa a mimo neho mi zatiaľ žiadny paplon poriadne nevyhovoval
Predávajú sa ešte vôbec take hrubšie ťažšie ?

pinkgirl
18. máj 2023

Ja mám najradšej paplón s perím. Je dobre prešitý, perie sa nepresúva a vyhovuje mi teplotne celoročne. Ušili ho v dielni kde aj čistia perie a šijú lôžkoviny.

jaja1979
18. máj 2023

Ale predávajú sa. Také klasické, ako kedysi, môžeš si vybrať rôzne hrúbky, aj pomer peria a paperia. My sme odtiaľ kúpili pred vianocami a super👍 ak si zo západného Slovenska, chod pozrieť do nemsovej pri Trenčíne, kde ich priamo vyrábajú. A majú aj veľký výber slovenských obliečok a posteľných plachiet. Odporúčam. A ceny pomaly polovičné oproti napr. Jysku. https://podperinou.sk/

momoftwo
18. máj 2023

Mali sme najprv nejake akoze velmi znackove drahe..cele zle, tenke boli uplne onicom..tusim v prespanok som ich kupovala. Teraz mame z Jysku, tusim Bruri sa volaju.. to su tak dobre paplony. Akokeby sustia ako perove, niesu tazke..velmi dobre sa nam v nich spi. A ked som ich isla kupovat, predavac mi povedal ze mam pockat lebo za 4 dni budu mat na ne 50% zlavu😃 zlaty pan. Takze som aj riadne usetrila.

mikayla0208
18. máj 2023

Jednoznačne z peria, spokojnosť...www.cistenieperia.sk urobia na želanie a podľa predstáv

oli18
18. máj 2023

Ja by som sa pod perovymi asi roztopila. V noci kurime na 21,5 °C. Ak kurite na menej, tak perove. Preto pouzivam s umelou vyplnou . Mam uz tretie, posledne z Jysku, osvedcili sa mi zdvojene. Jeden je tensi, druhy hrubsi, v lete ich rozopinam.

kkovacovak
18. máj 2023

My máme materasso a sme spokojní

zuzinabila
19. máj 2023

Scan quilt

vlocka007
19. máj 2023

My sme mali také dva že sa dali rozpojit na zimu dva spolu a na leto jeden ale ja som nebola spokojná tie dva spolu boli tazke zle sa to obliekalo, už by som také nekúpila.teraz sme kúpili tieto spokojnosť dobrá cena aj s vankúšom sú celoročné akurát hrúbka aj teplé,dobre sa obliekajú mala som ich doma za 3dni od objednania.

mikayla0208
19. máj 2023

@oli18 aj paplon z peria môže byť úplne lahucky 😉

oli18
19. máj 2023

@mikayla0208 ale je velmi teply.

mikayla0208
20. máj 2023

@oli18 ak je v ňom 500g peria, tak veľmi teply nie je

oli18
20. máj 2023

@mikayla0208 ja som mala poctivy z vychodniarskych husi od babky, nie z cinskych kacic 😃

mikayla0208
20. máj 2023

@oli18 neviem kto mal z čínskych kacic...to možno vieš Ty

mikayla0208
20. máj 2023

@oli18 nechápem...preco zosmiesnujes čo som napisala

oli18
20. máj 2023

@mikayla0208 prepac, ak sa ta smajlik dotkol. Nebol to vysmech, len taka humorna odpoved ma napadla. 😉

liliana212
14. jún 2023

Z JYSKU-názov teraz neviem ale sú to geniálne paplóny ľahké, ľahko sa peru v práčke no a sú to akoby dva tenke spojené cvokmi. Teda je zimná verzia, keď sú spojené obe časti a letná, keď sa odpoja. Podľa tých cvokov to ľahko nájdete