S ktorou značkou spotrebičov ste najviac spokojné?

dada011
11. feb 2023

Ahojte žienky, prosím vás poraďte s akou značkou spotrebičov ste spokojné konkrétne mám na myslí vstavanú rúru, indukčnu dosku a umývačku ďakujem 🙂

andula1988
11. feb 2023

My máme gorenje a zatial nemam nic naco by som sa stazovala …. Mycku elektrolux ale menime za gorenje lebo nam dosluzila

zuzinabila
11. feb 2023

@dada011 bosch.ma okrem kvality jednu vyhodu,ze v pripade poruchy ti pride autorizovany servis do domu aj ked si oupovala spotrebic v inej krajine EU(ako my)

martulik6
11. feb 2023

@dada011 u nás bosch je myčka, 👌 umýva perfektne, rúra Electrolux, práčka Whirlpool, spokojnosť s každou značkou

olimuc
11. feb 2023

Bosch / Siemens/ liebherr

vamajka
11. feb 2023

@dada011 Bosch umyvacka frci uz 16r. a sporak Mora takisto

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzie
11. feb 2023

My sme mali Elektrolux práčku 20 rokov, teraz sme ju vymenili za novší model, znovu Elektrolux umývačka Whirlpool po 10 rokoch trochu štrajkuje a to sme jej už raz menili čerpadlo...

ropucha6
11. feb 2023

Podla toho co…pracka, susicka AEG, inak Bosch okrem chladnicky (tie Bosch su na nic)

simca_13
21. feb 2023

Ja nejako som si nevyberala, že podľa značky, vyberala som podľa toho čo ktorý spotrebič mal, aká bola cena a nakoniec to vypálilo tak, že viacero spotrebičov máme Philco 😀 Lebo práve pri tejto značke je super aj cena aj kvalita, tak som moc neváhala.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca_13
21. feb 2023

@jabadabadu Inak k tomuto čo píšeš mi ešte napadlo, že je pri takýchto spotrebičoch, najmä drahších dobré si dokúpiť aj predĺženú záruku 🙂

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanssa
24. feb 2023

@simca_13 ano to je dobre pri novych spotrebicoch si to dat, my sme si davali aj na umyvacku riadu, aj varnu dosku a akurat ked sme si vyberali, tak v Planeu mali ze predlzena zaruka o rok gratis, takze by bola velka skoda to nevyuzit si myslim, obcas sa oplati aj taketo veci sledovat.

laladua
27. feb 2023

@simca_13 musim s tebou suhlasit, toto je dobra znacka, mam doma viacej spotrebicov od tejto znacky a vyhovuju mi vsetky. Najma ked sme kupovali naraz tak ma oslovil dobry pomer ceny a kvality.

sandokanka36
3. mar 2023

@jabadabadu niektore sa dnes ani opravovat neoplati, to je fakt, ale tiez mam vo zvyku, ked nieco kupujeme, tak aby sme si aspon o rok naviac priplatili zaruku, potom som taka kludnejsia 😀

rucka77
6. mar 2023

@sandokanka36 to je tiez pravda, teraz v kolkych pripadoch tie samotne predlzene zaruky ani nestoja vela a niekedy aj samotne predajne pri istych znackach ponukaju rok navyse ako taky bonus

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tapala
7. mar 2023

to je tiez pravda. ako ja som sa tak nejak zmierila uz s tym, ze spotrebice vydrzia tak po klasicku zaruku a potom je to uz len otazka casu, kedy ich bude treba vymenit. ale na druhej strane si zvacsa zas kupis o nieco lepsi model, nie?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tapala
8. mar 2023

tak bosh to uz je no tam uz sa vela podla mna zbytocne priplaca za samotnu znacku a ked si otvoris parametre, tak take najdes aj v tych lacnejsich

emmusska
13. mar 2023

@brembo tie ceny pri niektorych znackach su uz neskutocne to je fakt, preto ked sme my vyberali, tak som prihliadala aj na cenu, aj na parametre, kvalitu, aby proste to bolo tak aby som bola po kazdej stranke rada.
Vela veci mame od Philco doma, aj v kuchyni, lebo to je znacka, ktora je cenovo dostupna a dobra.

lutomm
13. mar 2023

hej? nam sa od nich paci momentalne pracka a tak premyslame, ci to bude dobra volba alebo nie

llucciaa
15. mar 2023

@lutomm kľudne by som povedala, že do toho choď, mám s tou značkou aj ja skúsenosť a nie jednu, ale viacero, keďže máme toho viac doma od nej a nemali sme zatiaľ problém s ničím, ale teda radšej si aj zaklopem 🙂 Akú konkrétne máš vyhliadnutú?

lutomm
15. mar 2023

vies co tato sa mi v celku pozdava. ma vsetko teda co by som chcela aby pracka mala https://www.planeo.sk/katalog/1313111-philco-pl...

simca_13
28. mar 2023

@lutomm Táto, čo si pridala link vyzerá dobre a tá cena, čo teraz pozerám tiež veľmi fajn, na splátky, no moc myslím, že nie je nad čím váhať. Ak je pre teba na 9kg akurát, tak choď do toho 😉

sanssa
31. mar 2023

@simca_13 ano suhlasim, parametre ma super, aj cena je dobra, mam rovnakej znacky aj pracku aj susicku a dokonca aj spotrebice v kuchyni, takze mam skusenost viacnasobnu a ma moju podporu 😀

lutomm
4. apr 2023

@simca_13 no ani sme nevahali a uz ju mame aj doma. myslim, ze to bola dobra volba a zatial sa z nej teda velmi tesim. kedysi by som si nepomyslela, ze ma budu tesit taketo veci

fatima99
6. apr 2023

@lutomm s vekom sa u nas menia priority proste, je to normalna vec, ja tiez sa tesim z pomocnikov v domacnosti, aj celkovo z veci, ktore domov kupime, to proste by som kedysi ani len nepovedala, ze ma bude tesit umyvacka, nejaka nova panvica a taketo veci, nuz menime sa 🙂

sandokanka36
6. apr 2023

@fatima99 myslim, ze viacere sme taketo, ja aj nad vyberom spotrebicov som proste sedela dlho, pretoze to ked zacnes varit, piect a vsetko, tak chces aby tie spotrebice splnali vsetky tvoje poziadavky a to nie je len tak 😀

moncurienula
24. apr 2023

@sandokanka36 to sa aj vyznas do tych kriterii a parametrov a do toho vsetkeho, co byva popisane pri tych spotrebicoch? ja ked to vidim na tych stitkoch popisane vsetko, tak neviem, co z toho si mam vsimat, ze podla coho sa to tak vybera. preto vdaka za mojho muza, ktoremu len poviem, ze co by som rada a ten najde a potom mi da len vybrat z nejakych par moznosti 😀