S ktorými hrncami na indukčnú dosku ste spokojní ?

lenuska333
16. jan 2020

Ahoj potrebujem poradit kupila som si novy sporak s mikrokeramickou doskou poradte hrnce ktore mozem kupit tie co mam mi prihoraveju za kazdym varenim alebo neaku znacku hrncov s ktorimi mate skusenosti Dakujem

lentilkaxxx
16. jan 2020

@lenuska333 Tescoma. Mám Tulip a President. Panvice všetky i-premium stone. Tie sa najviac osvedčili.

ivkazba
16. jan 2020

Ja mám tefal hrnde, celý život len túto značku.

darinkaninka
16. jan 2020

@lenuska333 To, že sa ti niečo pripali, nemá nič spoločné so značkou hrncov. Uber teplotu, nikdy nedávaj hneď najvyšší stupeň. Ja mám na indukcii 14 stupňov teploty, vždy začínam na 12, potom uberiem podľa potreby. Kebyže dám najvyšší stupeň, tiež sa mi pripali. Je to o zvyku.

lenuliatko84
16. jan 2020

Na kazdom hrnci mas znacku na aku dosku ide.podla toho aj kupujem.a nie len drahe za 50€ ale aj obycajne z tesca pasuju

vikterinka
31. máj 2020

Ahojte, mate nejaké dalsie tipy na kvalitne hrnce a panvice na indukcnu dosku?

luba34
3. jún 2020

@lentilkaxxx Dobrý deň. Zaregistrovala som Váš príspevok a chcem sa spýtať na riad od Tescoma. Aj ja mám riad Tulip a bojím sa, či ho môžem používať na novej indukčnej doske. Nemá označenie pre indukciu, ale magnet zo spodu udrží. Máte to teda odskúšané? Ďakujem za odpoveď.

lentilkaxxx
3. jún 2020

@luba34 aj ja mám tulip a pohodička. Tieto hrnce majú cca 10 rokov. Mamine sú úplne z prvej série spred 20 rokov, tie mi na indukcie nejdu. Ale s magnetom som to neskúšala,to sa priznávam....