Sada hrncov

28. dec 2023

Ahojte, poraďte, prosím, sadu hrncov (Konkrétny typ), najlepšie nerezových, s ktorými máte výbornú skúsenosť a vydržali dlho. Cena do 200 e, aby v nich nebol problém uvariť pre 4-člennú rodinu. Ďakujem.

lossless
28. dec 2023

My mame Tescoma President Stone, sme spokojni (daju sa dat aj do rury)

hipuska
28. dec 2023

Ja mam obyčajne z ikei, tie najlacnejsie. Drzia už 5ty rok

majamat
28. dec 2023

ja mam Ikea a tie su najlepsie z tych, co som skusila. mam zopar aj Tescoma, ale to nie je sada. kazdy je iny, aj inak dobry. no Ikea mi pridu lepsie.
pozeram, ze ich na stranke uz nemaju. tieto su velmi podobne, no maju inu uchytku na pokrievke. https://www.ikea.com/sk/sk/search/?q=HEMKOMST

majamat
28. dec 2023

teda aj pokrievka je inak riesena, ta mojaje bez kovovej obruce, z jedneho kusu hrubeho skla

catherine87
28. dec 2023

Lidl. Spokojná som roky

bela30
28. dec 2023

CookCell z Orionu.

patriciavojto1
28. dec 2023

Ja mám teraz berlingerhaus
Nič sa nepripali a sú super

daniela2202
28. dec 2023

Tieto hrnce sú s 25.r. tradíciou a sú nezničiteĺné 😊👍👍👍👍

slavomira236
28. dec 2023

23 rokov mam tescomu tulip nerezove

sonula
28. dec 2023

Par liatinovych. Uplne staci, siroke pouzitie a ked sa o to dobre staras, vydrzia vecne

majamat
30. dec 2023

dnes som si kupila panvicu, mam uz aj Wok z orionu ( moze ist aj do rury ), a vsimla som si,ze maju aj hrnce, maju nelepivu upravy, no prevedenie je tak, ze je mozne pouzitie aj kovoveo naradia a teda tie panvice su uzasne, ten wok mam tak 4-6m. neviem presne. umyva sa vlemi lahko, takmer nic sa neprilepi, len fakt v extremnych pripadoch,a j to poom nie je problem umyt. panvicu som hned aj vyuzila na prazenicu a v porovnani s klasickou teflonovou panvidou sa vajcia nechytaju na okraji panvice, normlane to zostavalo v strede. toto som nikdy zo zadnou panvicou nezazila.
toto su tie riady https://www.oriondomacepotreby.sk/vyhledavani.h...

bela30
30. dec 2023

@majamat o tych som pisala vyssie, tiez ich mame a spokojnost.

majamat
30. dec 2023

@bela30 ja mám len wok a panvicu, ale som fakt spokojná.

autor
1. jan 2024

Ďakujem pekne za tipy. Skúsila som objednať nerezové hrnce značky Fissler. Uvidíme, ako obstoja. Takú väčšiu liatinovú 3l panvicu / kastról s uchami som si vzala z lidla, keďže rada robím veci v trúbe, pomaly pečiem mäso atď. No a chýbala mi ešte panvica, určite zoberiem odporúčanú z Orionu, presne takéto niečo som ešte hľadala. 🙂