Sadenie izbových kvetov

13. júl 2021

ahojte chcem sa vás spýtať moja svokra my dala izbové kvety na sadenie kúpila som si substrát neviem ci je to dobrá voľba preto som si prisla pp radu mam to miešať s krtincovov zeminou alebo len v tom zasadiť som s toho jeleň je mi ľúto tých kvetov nechať ich len tak hniť za každú radu dalujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
13. júl 2021

A kto nema zahradu, tak kam si ma ist hladat krtincovu zem?? Zasad to normalne do substratu

autor
14. júl 2021

@hazelgracegus ale tuna na tomto neni písané ze na izbové kvety ale na vsetko zeleninu kvety takze preto si nesom istá

autor
14. júl 2021

@belllinka no zasadila som ich hned ráno takze dúfam ze nezhniju dakujem za radu

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandokanka36
14. júl 2021

a co to mas vlastne za kvety? ono ak nie su nejake speci, tak podla mna to bude v pohode a nestane sa im nic

autor
14. júl 2021

@sandokanka36 neviem co su to za kvety ale svokra ich ma uz dlho ona my z nich odtrhla ja som ich nechala vo vode kým nespustili korene a tak som ich zasadila do toho substrátu

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. júl 2021

@hazelgracegus áno zajtra ich odfotím a supnem 😊😊

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. júl 2021
autor
15. júl 2021

meviem ci sú dobre odfotené odfotila som och len tak narýchlo

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
15. júl 2021

Ten prvý kvet je taký nijaký aspoň mne sa nedarí stále je rovnaký jeden list narastie 2 uschnú, druhý má nenapadne názov, ale rastie dobre.Staci taká hlina a raz za čas pohnoj hnojivom na izbové kvety to veľmi pomáha.

autor
16. júl 2021

@luccija no a svokre to rastie leno krásne obidva tém druhý je uz skoro meter dlhy a ten prvý tiez jej krásne rastie neviem dúfam ze aj mne pekne rozkvitnú dúfam a to kde zoženiem ten hnoj na izbové kvety ?

luccija
16. júl 2021

V záhradníctvo či kvetinárstvo hnojivo na izbové rastliny.mala fľaška za 3,4 eur.Odfot ešte raz ten druhý, lebo prvý určite nekvitne a ten druhý by mohol byť lopatkovec?sa mi zdajú tie liste nejaké guľaté ten kvitne.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulikka
18. júl 2021

Ten druhý vyzerá ako mladá monstera ,aj mne také listy rastú .

autor
22. júl 2021

@luccija nemala som čas tak som odfotila až teraz

autor
22. júl 2021

sa my zdá asi zvednuty ci ???

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz