Sedačka od Mirjan24.sk

3petka
14. nov 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať ak máte niekto Nabytok resp. Sedaciu súpravu od daného obchodu ako ste spokojný. Konečne po asi 2 rokoch som našla sedačku ktorá nám max vyhovuje ale recenzie sú všelijaké a hlavne staré. Tak ak sa niekto nájde vyjadrite mi svoj názor a skúsenosti. Dakujem

negymama
14. nov 2020

@3petka my sme v auguste odtial kupili sedacku. zatial sme spokojni.

3petka
autor
14. nov 2020

@negymama No to som rada, lebo mame sedačku ktorej sa nevieme vzdať lebo nevieme nájsť náhradu ale je už vysedena a už naozaj hrozná. A konečne som narazila na toto a vyzerá uplne úžasná. Ešte mi majú dať nejaké info, tak uvidím ako im to pôjde rýchlo.

negymama
14. nov 2020

@3petka ale sme cakali 4 tyzdne na dodanie, co sme aj vedeli, lebo nas vyber mali len na objednavku a zakazkovu vyrobu. Dosla ale ok, poskladali sme to lahko, vybrali sme tu giza mini rohovu s polohovatelnymi opierkami a rozkladaciu, ma aj ulozny priestor.

3petka
autor
14. nov 2020

@negymama no toľko človek už počká. U našej je napísané že sa čaká cca 3 mesiace(szafran large). Preto zisťujem že čo a ako lebo ja si počkám ale ak budem tak dlho čakať a príde mi somarina tak by má fakt nahnevkali.

negymama
14. nov 2020

@3petka aj moj muz sa velmi bal, ze kupujeme macku vo vreci, ale v nasom meste sme kamenne predajne obehali vsetky, bud boli nepekne, alebo jedna uzasna ale navyse mala 5cm a nezmestila sa. dalsie drahe jak slak luxusne typy a to sme k 4 detom nechceli. Tak sme vybrali z netu a modlili sa , nech to bude dobre, este velmi mila pani nas ubezpecovala, ze budeme spokojni a zatial vsetko ok, pohodlna pekna prakticka.

negymama
14. nov 2020

@3petka aj vy ste vybrali peknu, pozerala som ju

3petka
autor
15. nov 2020

@3petka super dakujem tak asi to tiež risknem. Čo som pozerala tak zle recenzie mali väčšinou na skriňový nábytok a sedačky v pohode ale boli už 2 roky staré tak sa hádam polepšili 😁

lucibka
23. jan 2021

@3petka dobrý večer, môžem sa prosím opýtať, ci ste tu sedačku Szafran nakoniec kúpili a ste spokojná? Som si ju aj ja vyhliadla a pozeram recenzie a natrafila som na tieto príspevky..ďakujem

3petka
autor
24. jan 2021

@lucibka pekný deň, zatiaľ sa ešte vyrába 😁 objednávala som tesne pred vianocami. Takze niekedy začiatkom marca by mala doraziť. Ešte som dlho hľadala recenzie, ale na sedačky som našla len dobre...

lucibka
25. jan 2021

@3petka Aha, ďakujem 🙂 Ak by vam potom v marci napadlo, keď bude sedačka doma, pokojne mi napíšte referenciu...vyzerá vyborne, dúfam že budete spokojná🙂 také "letovisko" aj my potrebujeme..sa mi páči, ze je taká aj vyššia a má drevené nohy (nie tie chrómové, čo všade teraz dávajú)..

3petka
autor
25. jan 2021

@lucibka jasne určite dám vedieť, už sa nevieme dočkať.

3petka
autor
26. feb 2021

Ahojte takze sedačka konečne dorazila. Zabalená bola pekne. Takze sa nemala ako poškodiť. Láka je super aj predošlú sme mali z takej, akurát sa bojíme tej umelej koze či čo to je že akú bude mat vydrž a či sa nepopraska. Inak je pohodlná akurát tvrdá. Takze na prvé hodiny s ňou spokojnost

sandra151
2. apr 2021

Ahojte,máte niekto nové skúsenosti s touto stránkou? Chcela by som kúpiť nočné stolíky

harobi
4. sep 2021

@3petka Dobrý ďeň. Môžem sa informovať aké máte skúsenosti s touto szafran sedackou doposiaľ čo ju používate? Ďakujem 🙂

3petka
autor
4. sep 2021

@harobi no mame pocit že sa trochu vysedela ale viac to už nepokračuje. Hlavne ta stredná časť. Časť co sa ešte vysúva je nenormálne tvrdá takze sa na tom komplikovanejšie spi 😁 Inak je zatiaľ fajn

stastna17
20. mar 2022

@3petka dobry den, presne tuto chceme objednat.objednali ste znova? Ďakujem

3petka
autor
20. mar 2022

@stastna17 celkom sme si zvykli a je to ok. Tak asi áno..

marialit
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marialit
13. aug 2023

@3petka dobry vecer, viem ze to je uz davnejsie co ste si tu sedacku szafran objednavali ale ako ste s nou po takej dobe spokojna? a tiez by ma zaujimala latka ktoru ste vybrali paci sa mi jej struktura ... vopred dakujem za odpoved

3petka
autor
14. aug 2023

@marialit dobrý večer. Latka je super. Mierne sa vysedela niekomu môže vadiť ale nejak to už ďalej nepokračuje a mne to nevadí. Možno ak by vedeli použiť tvrdší molitan. Zase na rozťahovacej časti je až moc tvrdý takze spanie je take o ničom jedna časť tvrdá druha mäkká.
Konečný verdikt je že ešte vydrží kým mame malé dieťa aj tak dostane zabrať a potom si kúpime inú no už budeme vyberať takú ktorú si vieme vyskúšať.

marialit
14. aug 2023

@3petka dakujem, prijemny den 🙂

nikoleta1234
14. aug 2023

@3petka mame síce nie sedačku, ale komplet detskú izbu, musím povedať že to fakt kvalitné masívne drevo. Žiadne merkury market a pod. Podľa mňa ja sedačka by mala byť dobrá

monikkk1901
7. okt 2023

@nikoleta1234 dobry den chcem tiez detom objednat zostavu do detskej izby a to stol a komodu, ste prosim aj po case spokojna? A dobu dodania dodrzali aby sme necakali namiesto 3 tyzdnov dlhsie. Dakujem za odpoved.

nikoleta1234
7. okt 2023

@monikkk1901 dobu dodania dodrzali. Vsetko doslo v poriadku. A ano, aj po case som spokojna. Sice mame ho len tak cca rok. Ale neda sa to porovnat napr. s merkury market, odtial mam obyvacku druhy rok a katastrofa, odliepa sa to a tak.

laura156
30. okt 2023

@monikkk1901 pekny vecer aj ste objednavali odtial??chceme objednat skrinu tak zistujem ci vam prislo vsetko v poriadku dakujem

monikkk1901
30. okt 2023

@laura156 nakoniec nie, odradila ma ta cakacia doba, tak som objednala iny a inde.