Skúsenosti - kombinácia 2v1 práčka so sušičkou

veroni415
13. mar 2022

Ahojte, zvažujeme kúpu tejto kombinácie 2v1, keďže kvôli nedostatku priestoru nemáme možnosť kúpiť oba spotrebiče samostatne. Viete mi prosím napísať vaše reálne skúsenosti s týmto produktom,ako ste spokojné? Poprosím vás aj napísať konkrétnu značku/typ práčky so sušičkou, ktorú vlastníte. Veľmi pekne ďakujem!🙂

gabika128
13. mar 2022

@veroni415 vyhodené peniaze, sušička uz po roku nesušila

lenuska9999
13. mar 2022

@veroni415 aj tak musím vešať prádlo po byte, keďže práčka je na 8kg a susicka len an 5 alebo 6kg. Čiže stále musím nejaké opadlo vybrať a povesať. A ta susicka tiež nie je Boh vie co. My sa tejto chceme zbaviť a radšej zainvestovat zvlášť do práčky a zvlášť do susicky

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zzzuzzzu
13. mar 2022

@veroni415 ... ja sa priklanam za 2v1, mame uz 2. krat za sebou rovnaku znacku (Hotpoint Ariston aqd), tato konkretne fičí 8. rok a bez akehokolvek preslapu 👍, pre mna bola priorita max. pracia davka 11 kg (7 kg dryer) a program pre alergikov, kedze periem denne a vela 😉, najcastejsie na kratky 30-min program pri 1600 otackach, nemam absolutne ziadne vyhrady:

simsalabim
13. mar 2022

Ja nam tu istu susickopracku uz 8 rokov. Bosch. Presne kvoli miestu. V podstate mi vyhovuje, lebo zdaleka vsetko tam nedavam susit a ani by som nedala. Oprane vzdy pretriedim. Kapacitu ma polovicnu od pracky. Susim iba v zime, inak susim von, je to ekologickejsie, lacnejsie aj vonavejsie. Kupila som ju iba preto, aby mi pradlo v zime nestuchlo.

ruzasipova
13. mar 2022

@veroni415 Mali sme 6 rokov philco, tam po 5 rokoch odislo silnejsie susenie, iba slabsi program siel. Teraz mame pol roka LG, nejaku strasne inteligentnu, tam zatial nema co neist. Vyberala som pracku s velkym objemom na pranie a aj na susenie.