Skúsenosti s voňou do sušičky

tina_tar
6. mar 2021

Ahojte, prosím vás o radu. Pred nedávnom sme si kúpili sušičku na prádlo a dočítala som sa, že do nej nemôže ísť prádlo ktoré sa pralo s avivážou. Keď ho však vyperiem bez avivaze, vôbec nevonia ako vyprate. Pozerala som teda rôzne alternatívy a našla som nejaké guličky do sušičky, obrúsky do sušičky. Chcem vás však poprosiť o vaše skúsenosti, čo používate aby vám prádlo pekne voňalo. Ďakujem 😊

veronika_1991
6. mar 2021

@tina_tar ahoj, ja používam obrúsky a prádlo vonia. Teraz mám cocolino, predtým som mala DM, tie boli úplne lacné a prádlo voňalo veľmi pekne aj pri nich ☺️

s_a
6. mar 2021

Ja som z obruskov necítila nič a to dávam aj aviváž do prania 🤷‍♀️ jedine čo bolo cítiť keď som dávala parfém do prania ale to sa mi zdá dosť drahé :/

tina_tar
autor
6. mar 2021

@veronika_1991 ďakujem, skúsim teda DM a coccolino 😊

@s_a a vieš prosím odporučiť nejaky parfém do prania? Ešte som o tom nepočula 😊

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s_a
6. mar 2021
adriana1980
6. mar 2021

Ja mám sušíčku a normalne používam aviváž. T9 že sa nemôže používať, je povera. V papieroch to nikde nie je uvedené.

moniquer
6. mar 2021

@adriana1980 Mne bolo povedané a mám aj napísané v papieroch, že aviváž sa v sušičke postupne uvoľňuje a upcháva otvory filtra, nemusí to byť hneď, ale po čase.

ayanamirei
6. mar 2021

gulicky Lenor, Silan alebo DMkove 🙂 staci si len vybrat vonu, gulicky das do pracky normalne do bubna, pradlo vonia a moze ist aj do susicky.

kristina.jo
6. mar 2021

Ja som najnovsie objavila toto v DM-ke: https://www.mojadm.sk/denkmit-osviezovac-bieliz...
Maju dve vone. Vyskusala som a naozaj pradlo vonia. Len odporucam dat len polovicnu davku (1/2 vrchnacika) lebo pri celej to pradlo vonalo az moc... 😊

alzbeta369
6. mar 2021

@tina_tar dobre prevonaju aj gulicky vonave co sa davaju do pracky to je ako namiesto avivaze

saxana000
12. jan 2022

@lubka261 ahoj prosim ta.ktoru kapsulu mas?lebo su tri na vyber ocean floral a fresh..tiez mam novu susicku s touto funkciou akurat cakam na ten birly drziacik na kapsulku ten mi nedodali a rozmyslam ktoru vonu z tych 3 objednat

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
12. jan 2022

@lubka261 dakujem.

lias3915
22. jan 2023

@adriana1980 pradlo prane s avivazou robí v susicke väčší bordel. To je najväčší problém. Ale mám skúsenosť s tým že tú avivaz vôbec necítiť