Stojan na toaletný papier

julkaaa1
16. jan 2023

Ahojte mate niektorá tento stojan na toaletný? Dnes mi prišiel a nedali mi k nemu návod myslela som že to pride už zložené ak by ste mi niektorá vedeli poradiť ako ho zložiť napíšte mi prosím správu

stellarstar
16. jan 2023

@julkaaa1 odkiaľ si to objednala? Skus kuk na ich stránke či nie je návod alebo zadaj názov do Google a pripíš návod či ti to najde

lenuska9999
16. jan 2023

@julkaaa1 už pri väčšine veci nie je priložený návod na montáž. Je potrebné hľadať ho pod produktom na stránke predajcu.

julkaaa1
autor
16. jan 2023

@stellarstar kamenik.sk nieje nič

julkaaa1
autor
16. jan 2023

@lenuska9999 nie nic nemôžem praveze najst ani na stránke ani na googli...dali len niejake veci na to aby som to postavila ale neviem ako

lenuska9999
16. jan 2023

@julkaaa1 tak to je zvláštne. Zavolaj teda do Eshopu, alebo pozri ci ho neponúka iný eshope a není pod ním rovno návod

syslik81
16. jan 2023

Inštalačné pokyny vo formáte PDF sú tiež k dispozícii na stiahnutie v dolnej časti tohto zoznamu. https://www.kamenik.sk/stojan-na-toaletny-papie... mne to ale nenaslo tak im posli spravu a poslu ti odkaz
alebo poriadne pozri stranku ci to tam nenajdes

79viktoria79
16. jan 2023

@julkaaa1 a co na tom nevieš poskladať? ved nejak logicky to zloz,snad nemas centimentrove trubky ako lego🤦

osky
17. jan 2023

Ako sa presne vola vyrobok?
Nazov ,znacka...

julkaaa1
autor
17. jan 2023
osky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
osky
17. jan 2023

@julkaaa1
PD.BARCA je cod vyrobku
Znacka YOKAHOME,Polsko...vsetko to je na tej stranke pod obrazkom..

No ale nenasla som.
Vyrobene v Polsku.
Ale mas tam Tel. c.sj meil jedine im napisat,do tej Sanitz alebo priamo do Polska.