Stôl pod šijací stroj

6. nov 2022

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte skúsenosť s týmto stolom z ikey.
Je to typ BEKANT - šírka 140 cm, hĺbka 60 cm. Prosím, ak ho máte náhodou doma, napíšte mi či je dobrý alebo nie. Zháňam stôl pod šijací stroj a mám pocit, že väčšina stolov je strašne nestabilná. Každý stôl síce pri šití trošku kmitá, ale aby to nebola úplná katastrofa. Ďakujem

vulka
6. nov 2022

Konkrétne s týmto stolom nemám skúsenosť, ale podľa rozmerov by mi bolo tých 60 cm málo. Mám doma 70 cm a zavše mi je to malé. A ešt podotknem, že to čo je tu na obrázku určite nemá 60x140 cm.

autor
6. nov 2022

Obrázok som dala len pre ilustráciu, možno tí, čo ho majú aj zabudli, ako sa volá a podľa obrázku ľahšie spoznajú. A odkiaľ máš stôl...nasmeruj sa prosím k nejakému dobrému výrobku. Díííík

jaskolka
6. nov 2022

Toto mi nepríde veľmi stabilné. Sestra ma šijací stroj, ale ma ho položený na pevnom dubovom stolíku, a aj ten sa jej trochu hýbe, keď šije,hlavne keď sa viac "oprie" trebárs pri šití závesov alebo nejakej hrubsej látky.
Toto by som sa bála dat pod stroj, že sa ti prevráti aj so strojom

simca06022011
6. nov 2022

Ja sijem na kuchynskom stole, mama ma pod strojom normalne kancelarsky stol, dreveby, so suflikmi na jednej strane - a ani sa nepohnu, cize isla by som smerom riadny stabilný stol. Ja mam kancelarsky stol z mobelixu a ten tiez nepohne ale nevyhovujú mi šufliky nalavo 😊

hipuska
6. nov 2022

Ja používam takýto. Nie presne odtiaľto, kupovali sme v pl, ale rozmerovo vyzerá rovnako. Má peknú hĺbku a rozkladam si ho podľa potreby. Navyše má hneď vedľa šuplík, takže mám poruke drobnosti. Stabilita je ok

https://www.novynabytok.sk/jedalensky-stol-elst...