Sušička ovocia Sencor SFD 4235WH

antonia15
1. sep 2022

Ahojte. Prosím Vás nemá niekto tuto sušičku ovocia? Mamina stratila návod a chcela by ísť sušiť slivky - prvýkrát. Na ako dlho a ako najlepšie - celé/pokrájané?
Ďakujem krásne

jaga18
1. sep 2022

Mam síce inú sušičku, ale slivky 30 hodín na 70 stupnoch susime. A už sme sušili aj celé aj vykôstkované

antonia15
autor
1. sep 2022

@jaga18 ďakujem krásne...a čo je lepšie celé či vykôstkované? A 30h naraz sa nedá sušiť...to nevadí ak sa to suši na etapy? Napr keď mamina príde z práce až do rána napr a potom zase keď príde z práce? Ďakujem

jaga18
1. sep 2022

Za mňa asi tie polene. A nevadí, že nie naraz, aj keď tak sa to všade píše. Aj my sme už susili tak, že na etapy, ale dôležité je nechať vetrať, keď to je vypnuté.

antonia15
autor
1. sep 2022

@jaga18 ďakujem pekne 🙂

antonia15
autor
1. sep 2022

@brembo ďakujem krásne, ste super ..ja som to hľadala a nevedela nájsť 🙂 mamina sa poteší

brembo
2. sep 2022

Rado sa stalo. Asi ste zle hladali,alebo ste zadali nevhodný retazec slov.🙂
Ja som už tiež niečo hladal mesiac a nevedel nájst a kamarát to našiel za minutu
😂

antonia15
autor
2. sep 2022

@brembo stáva sa ;) ešte raz ďakujem za pomoc

brembo
2. sep 2022

Naozaj niet za čo. Ani som nehladal dlho,tuším že to bol 3 odkaz😀

anitta98
13. sep 2022

tiež som tak jeden čas hľadala, ale už mám niektoré veci v oku, čo suším pravidelne, že už návod ani nepotrebujem, daj prosím ťa potom vedieť, že či to dobre usušilo, či sa oplatí vyskúšať, lebo slivky som teda ešte nesušila 🙂